Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Figyelt kérdés

A nőknek minden hónapban szenvedniük kell a menstruáció miatt, a nők szülnek, nekik kell elviselni a fogamzásgátló tabletta mellékhatásait, főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés amikben sokszor a férfi nem segít, neki csak az a fontos, hogy ha hazaér a munkából meleg vacsora és behűtött sör várja a tv előtt amiben nézheti az agymosó műsorokat. Bezzeg amikor a nő ér haza nem tud lepihenni mert ha a férfin múlna nem ennének és a gyerek is ott maradna a bölcsiben/oviban/iskolában. Persze sok férfi igazán az és segít a párjának, de még így is nehéz nőnek lenni.

Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 6. 10:49
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igen, alap, de valakinek nagyon erős vérzése van. Egyik munkatársamnak több, mint egy hétig megvan, a tampont pedig nem bírja, csak betétet használ és előfordult már vele is..
2020. febr. 7. 10:55
 32/35 anonim ***** válasza:
74%

#30

Értelemszerűen, de azt ugye nem gondolod komolyan, hogy ezek teljesen kizárják az átázás esélyét?

2020. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
92%

"A farkunk pedig egy vegtelenül praktikus szerszám, pl rá lehet akasztani a törölközőt tusolás után, de akár egy kalapot is, vagy egy kedves pofont is lehet vele adni a párunknak, amiért soha nem sértődik meg..."


Jót nevettem ezen a kommenten, köszi :D


Egyébként ez egy örök vitatéma. Egyik nem sem tud erről érdemben nyilatkozni, mert senki sem tud objektív lenni. Egy férfi el sem tudja képzelni a menzesz minden velejáróát, mi nők pedig a férfiak által sorolt dolgokat.


A lusta férfi vs. örökké dolgozó, házimunkázó, gyereket ellátó nő téma viszont tény, hogy több ilyen van, azért nem minden család ilyen. Az én apukám pl. rendszeresen játszott velünk, vitt/hozott az iskolából, sőt, még a házimunkában is segített anyámnak.

Az én férjem is segít mindenben, főleg, ha megkérem. Nem duzzogni kell, és elvárni, hogy magától csinálja meg. Sok nő azt szeretné, ha a férfi kitalálna a gondolatait.

Gyerekvállalás előtt azért már kiderül jó esetben egy férfiról, hogy viselkedik otthon. Aki gyerek nélkül is egy türhő paraszt, aki sörözve nézi az agymosó műsörokat, az gyerek után is ugyan ilyen lesz, nem kell meglepődni. Sokan azt hiszik, hogy majd megváltozik, saját magukat csapják be, aztán meg vinnyognak. Nem tudom sajnálni az ilyet.


29N

2020. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
53%
Ja a menzeszre visszatérve: utoljára 14 éves koromban áztam át úgy, hogy az egész nadrágom véres volt, azóta sikerül odafigyelni erre, pedig nekem is erősek az első napok. Intimkelyhet használok, amit sokkal kevesebbszer is elég üríteni, így van olyan nap, hogy reggel otthon cserélem, és este, ha hazaérek. Teljesen higiénikus. Erősebb napokon megy pluszba betét is. Váltóbugyi van a munkahelyemen diszkréten elcsomagolva, szerencsére nem volt még rá szükség. Minden problémára van megoldás, de vannak olyanok, akiknek minden megoldásra van egy problémájuk...
2020. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
65%

#34

Igen, én is (részben) intimkelyhet használok, tök szuper egészen addig, amíg nem gondol egyet és nyomja ki magából az összes vért egyszerre ami addig felgyűlt benne. Azt pedig akkor semmi nem állítja meg....

Illetve éjszakánként minden hónapban átázok, pedig már ilyen extra betétet használok és annyira nem is nagy mennyiségű a vérzésem, egyszerűen oldalt kifolyik ellenállás nélkül, a betétnek nincs szára.

Azt pedig nem látom előre, hogy mikor jön meg, mivel nem 2 percenként járok mosdóba, van hogy már pár órája vérzek, mire észreveszem.

Szóval minden odafigyelés ellenére se olyan nehéz....

2020. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!