Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fejlődök semmiben sem?...

Nem fejlődök semmiben sem? Miért nem?

Figyelt kérdés
Tehát röviden egy olyan ember vagyok, hogy hiába csinálok BÁRMIT, akár több évig intenzíven, egyáltalán nem fejlődök, sőt sokszor rontok magamon. Legyen az szó sportról, 3 évig kosaraztam, 2 évig teniszeztem, 3 évig fociztam, 8 éve játszok lövöldözős játékokkal, 10 éve játszok kártyajátékokkal, 5 évig tanultam spanyolt, 4 éve programozom. Nagyon sokban inkább romlok, mint ahogy elkezdem (kivéve a nyelveknél). Nem tudok fejlődni semmiben. Nem akarom, hogy a legjobb legyek, de szeretném hogy akár 1 év intenzív gyakorlással és odafigyeléssel kicsit javuljak.

2020. febr. 12. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Módszeresen, tananyag szerint haladva lesz fejlődés.
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó. Az én tanáraim azt mondják, a koncentráció és a hatékonyság hiánya ez. Nem elég napi 8 tölteni a tananyaggal.. annak a 8 órának hatékonynak is kell lennie. Ehhez szükséges egészséges alvásrutin, elegendő mozgás, stb tehát testi-mentális állóképesség, kellő motiváció és pozitív hozzáállás a dolgokhoz és hihetetlen akaraterő, hogy ne csak úgy csináld napról-napra amiben fejlődni akarsz, hanem a határaidat feszegetve folyamatosan egyre tovább juss benne. Ha ezek a dolgok nincsenek meg, nyomhatod még a programozást meg a sportot életed végéig 40-50-60-70 évig, akkor se fogsz fejlődni bennük, mert a fejlődés az több, mint adott munkaórák végzése.
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azzal kapcsolatban neten magántanárt is kereshetsz, akivel szisztematikusan végigmentek az egészen.
2020. febr. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!