Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képtelen vagyok elengedni...

Képtelen vagyok elengedni gyermekkori házunkat! Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Megszülettem. Hazavittek egy házba (dunakeszi), ahonnan 4 éves koroman anyám elvitt budára, mert úgy volt, hogy elvál apától.


Aztán budáról 10 éves koromban visszaköltöztünk dunakeszire, de egy másik házba, amit anya építtetett.


Most apa úgy van vele, hogy eladná azt a házat, ami az övé, de 4 éves koromig ott éltam és venne egy másikat szintén dunakeszin. ÉN EZT NEM TUDNÁM FELDOLGOZNI!


Az a tudat, hogy az"én" házamban egy idegen család fog lakni, és ha elmegyek a ház előtt, tudni fogom, hogy pontosan mi merre van, mintha a sajátom lenne! Elképzeltem, hogy egy idegen gyerek fog aludni játszani az én szobámba és hát ciki, de elsírtam magam. És nem csak ahhoz a házhoz kötődöm! A budaihoz is, meg mostmár ehez az új házhoz is ami most épült.


KÉptelen lennék feldolgozni. 1. hogyan vegyem rá apát, hogy ne adja el, 2 ha mégis eladja hogyan dolgozzam fel? Ott leszek 1 km-re, ha valamiért arra megyek el, akkor látom és nem fogok tudni bemenni!!!!


Ez olyan rossz így!! Nincs egyben a család, anyám a vagyonát elosztja ingatlanokba, mások még mindig a szülőházukban laknak....


2020. febr. 14. 22:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne menj!


Majd szépen elmész dolgozni, és veszel magadnak egy vadiújat, amiben még soha senki nem lakott.


LOL

2020. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!