Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett divat lenézni a...

Miért lett divat lenézni a szakmunkást?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt az emberek, többnyire a nők/diplomások, hogy a szakmunkás az egyenlő az alja, netalántán alkoholista munkással, akinek ennyi jutott és nem tudott tovább tanulni, mert nem volt hozzá kellő kompetenciája?


Én azért választottam ilyen szakmát, mert megszerettem és így úgy érzem, hogy van látszata a munkámnak. Megragadni nem tervezek benne életem végéig, viszont nem is célom az egyetem, mert nem vonz, illetve látom, hogy sokan milyen nehezen tudnak elhelyezkedni diplomával is. Ettől függetlenül nyelvekben és egyéb engem érdeklő témákban képezem magam, mégis lenézendő a korosztályomban (17-25) az, hogy húha, nem járok egyetemre. Jó pénzek ezekben is vannak ugyanúgy, ha az ember ügyes benne és kicsit odateszi magát. Én még egy kukást sem nézek le, mert az ő munkájuk is ugyanolyan hasznos.


19/F



2020. febr. 17. 20:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában úgy érzem, hogy pont az egyetemistákat nézik le a szakmunkások, egyetemen meg a szakközepesek a gimnazistákat.


Egyébként önbizalom kérdése az egész.


19F

2020. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!