Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a nőkkel szemben...

Miért csak a nőkkel szemben elvárás a vékony alak?

Figyelt kérdés

A mai napon nem reggeliztem, és úgy ültem be az egyetemen órára, és korgott a gyomrom, és körbenéztem, és egy csomó fiú duci volt, vagy legalább sörhasa volt. És elgondolkoztam, hogy miért egyek kevesebbet, csak azért, hogy jó alakom legyen, amikor többre lenne szükségem.

Hozzá tenném, hogy egészségesen étkezem, salátát szoktam többnyire enni, illetve futni szoktam járni.


Tavaly össze akart jönni velem egy fiú, és megkérdeztem a szobatársammal is összejönne-e (aki túlsúlyos) és azt mondta barátnak elfogadná.

A volt barátom túlsúlyos volt, de neki is esze ágában sem volt a saját alkatához hasonló barátnőt keresni.


A férfiaknál miért elfogadott, hogy sörhasat növesztenek, és azt esznek amit akarnak?

Miért csak a nők sanyargassák magukat?



2020. febr. 18. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nálam az a minimum, hogy a pasi is normális súlyú legyen.
2020. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem elfogadott, csak a nők nem azért dugnak félre, mert a pasijuk elhízik. Fordítva meg azt látom, hogy a legtöbb nő azért ideggörcsös az alakja miatt, mert otthon meg a párkeresésben senki sem toleráns velük, csak jó testekbe akarja martani a cerkát. Tisztelet a kivételnek, sok van belőlük, nem erről van szó. De érdekes módon mindig olyan kontextusban kerül elő a husi téma, hogy jól kell kinézned, hogy bszható legyél, de azért gyereket is ki kell hordani meg védekezz helyettük hormonnal, stbstb... Mert mást nem tudnak kívánni, mert nincs átmenet, mint nálunk, hogy szexi a vékony meg a macis, hanem ha nem karcsú a derekad, megbszhatod.
2020. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ja amúgy én sem vagyok egy debella, nem sértettségből írom. Viszont nem is akarok gyereket és nem is szedek semmit, azért ilyen az alakom. Aki ezt akarja, az fogadja el, hogy én ugyan teszek ezért, de cserébe kemény elvárásaik vannak és nem fogok megtenni semmit azok közül a dolgok közül, amik hízással járnak.
2020. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó igen egyetértek. Mióta fogytam pár kilót egy csomó fiú érdeklődött irántam, azelőtt meg szinte senki. De ehhez meg is szenvedek minden nap, mivel ahhoz hogy ezt a súlyt fenntartsam elég keveset ehetek. És hát akkor nem érvényes, hogy a férfiak akármit megehetnek.
2020. febr. 18. 16:42
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as meg is értelek, én is szedtem fogamzásgátlót a bőrömre, és folyton éhes voltam. Szedjenek inkább a férfiak, persze azt is a nőknek kell természetesen.
2020. febr. 18. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Férfiaknál se hátrány

20F

2020. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen... Viszont jól lehet szűrni vele. Aki rád nyomja egy az egyben a fogamzásgátlás terhét és pár kilón (nem 20-30-on, hanem tényleg pár kilón) múlik, hogy rád mozdul-e, abból nem lesz férj. Vagy legalábbis nem olyan, aki mellett meg tudsz öregedni és gyereket tudsz vállalni anélkül, hogy azon rettegnél, hogy a terhességed alatt vagy idősebb korban az anyagcsere lassulásánál majd nem ugrik az első vékonyabb macára helyetted. Brr
2020. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azt nem értem, miért akarna bárki megfelelni felszínes elvárásoknak? Én azért vagyok vékony, mert fontos az egészségem, normálisan étkezem, valamennyit mozgok és ennyi elég is. Nem vagyok modellalkat, vannak nálam jóval vékonyabbak, ha valaki azt várná tőlem, hogy sanyargassam magam azért, hogy jobban nézzek ki, akkor én nem akarnék vele foglalkozni, ilyen értékrendű ember kell a halálnak.
2020. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Férfiakkal szemben is ugyanúgy elvárás, hogy ne legyenek kövérek.
2020. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Te is azokhoz a srácokhoz vonzódsz akik heti 3-4 alkalommal edzenek, normálisan esznek mellé és nem úgy néznek ki mint egy telesz4rt búvárruha. Szóval mi is ugyanúgy szívunk, hogy egyátalán egy átlagos lány ránk nézzen.
2020. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!