Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha baromi féltékeny...

Mit tegyek ha baromi féltékeny vagyok némelyik osztálytársamra?

Figyelt kérdés

A szüleik gazdagok és olyan jó életük van. Külföldi nyaralások, méregdrága telefon, menő ruhák....


Én csak a Balatonig jutok el egy évben egyszer, és egy kis s z a r telefonom van, a ruháim nagy része pedig nagyon gáz. Más pizsamának nem használná azt, amibe én mindennap járok.

Anyám életfelfogása szerint 3-4 napig kell használni egy ruhadarabot, amíg kimossuk (kivétel a bugyi és a zokni.)


Az osztálytársaim csak úgy, minden megkérdezés nélkül rendelhetnek maguknak méregdrága cuccokat, már csak a szüleiknek kell szólni, hogy fizessék ki.

Nekem pedig még azt is meg kell kérdezni, hogy megvehetek-e egy melltartót.


Nem vagyunk annyira szegények, nem éhezünk, de nem élünk olyan anyagi szinten, mint az osztálytársaim jónéhány része.


Ez engem nagyon zavar, főleg osztálykirándulásokon ütközik ki, hogy ők jobb anyagi szinten állnak, mint én.


Mit tegyek, ha nagyon zavar és emellett kevesebbnek érzem magam?



2020. febr. 22. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látom, mindenre van kifogásod! Akkor meg ne nyafogj! Igen, a Tescoba árufeltöltőnek meg a mekibe hamburgersütőnek. Képzeld, más is azt csinálja!
2020. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Afrikában éheznek meg hogy örülj annak a kevésnek is, amim van, a pénz nem boldogít, stb. :D:D
2020. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát végső soron kevesebb energia nyafogni ezen és kifogásokat találni mint tenni érte:D Mert igen tenni érte "nem tudok" a f%szt, csak lusta vagy, mert nagyobb effort mint amit szeretnél beletenni...HOgy lenne már ciki dolgozni? AZ ember értékét a pénz pont nem határozza meg semmiylens zinten, kivéve ha így gondolkodik. Szedd már össze magad, és ha zavar tegyél ellene, ne nyőgdécselj rajta hogy jajj a szüleim a hibásak, jajj nem tudok tenni semmit, brühühü :D Tudsz csak nem akarsz, mert elképzelni se tudod hogy bőven meg lehetne csinálni amit akarsz, csak melós. Mellesleg a leggagyibb körülményekből is kitanulhatsz olyan melót ami 10-20 ezres órabérrel megy...
2020. febr. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves mocskolódók, kérlek fejezzétek be. Beszéltem a kérdezővel priviben, és igenis jó oka van, hogy ezeket mondja. Ha nem tudtok segíteni, akkor nem muszáj írni - köszi, sziasztok
2020. febr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!