Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék visszaszólni...

Mit tudnék visszaszólni bármelyik nőnek, hogy nagyon rosszul essen neki és szarul érezze magát utána?

Figyelt kérdés

Szeretném hogyha elkezd bármelyik lány kinevetni vagy beszólogatni, mert nem voltam még nővel, akkor vissza tudjak mondani egy olyat, ami nagyon rosszul esik neki.


Viszont nem tudom mit lehetne egy ilyen után.


Smink és a szépség kettőssegeben gondolkoztam, mivel általában azzal turbozzák fel az önbizalmukat,de nem nagyon jut eszembe semmi biztos.


21/f


2020. márc. 1. 23:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, a válaszod alapján teljesen érthető, hogy senki nem akart veled lefeküdni.

A gonosz és gyerekes viselkedésed miatt pedig a jövőben sem fog senki akarni.

2020. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
"hogy szar legyen a fiatalkorom és egyik sem segített abban semmit, hogy most jobb lehessen, mint most," TESSÉK??? Segítsenek neked, hogy jobb lehessen? Mert TE önmagadért mi a francot tettél a picsogáson kívül? Dedós vagy, nem felnőtt 21 évesen. Ne mást hibáztass a magad kudarcáért.
2020. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
"Itt az alkalom, próbáld ki velem".
2020. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De honnan tudják meg rólad, hogy nem voltál még nővel?
2020. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!