Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, rokonotok, aki túl tökéletes, annyira, hogy az már idegesítő?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 11:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van, de én úgy vagyok vele, hogy ő inkább példa, mint egy olyan ember, aki miatt szarul kéne éreznem magam. Azért érzem magam szarul, ha olyan embereket látok, akik kevésbé jó képességűek, hülyébbek, naivabbak, lustábbak, rosszabbul néznek ki, szegényebbek is, tehát szinte semmi nincs, ami a sikerre predesztinálná őket, de mégis sikeresebbek, mint én
2020. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ők sem tökéletesek, csak annak látszanak. Mindenkiben lehet találni hibát, de ezek az emberek általában nagyon jól rejtegetik őket, ezért hiszed azt, hogy makulátlanok. Ez egyébként nagyrészt genetika kérdése, amire felesleges irigykedni. Te ilyennek születtél, ő meg olyannak. Kész, ennyi. El kell fogadni. Azzal sokkal többet érsz el, ha a saját képességeidből megpróbálod a legtöbbet kihozni.
2020. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!