Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemző rátok az, hogy a...

Jellemző rátok az, hogy a koronavírus miatt nem vásároltok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ételre gondolok, hiszen abból még többet vesznek az emberek, mint eddig, spájzolnak. Hanem olyasmire, ami nem a megélhetéshez kell, pl. ruha, smink, könyv, oktatóanyag, tanfolyam, ilyesmik. Jellemző az, hogy most inkább spóroltok, és nem költötök semmi ilyesmire?
2020. márc. 12. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Őszintén igen, spórolok. Eddig is rettentően rosszul álltam anyagilag (tényleg, bár tudom, a gyakorin emiatt tűzre valónak számítok), de most azért számítani lehet arra, hogy bármelyik pillanatban dőlhet a gazdaság és akár többhónapos munkanélküliség is jöhet. Sajnos pályakezdő vagyok, próbaidős és válságra érzékeny cégnél.
2020. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

19:43

Viszont okos vagy!

2020. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pont hogy beávsáorok! nagyon sokat vettünk még a megtakaritásunk is elment erre, már nem tudjuk hova rakni sok élelmiszert de mi biztosítva vagyun!!! akinek meg nem jutott az majd éhezni fog!!!! észnél kell lenni, még azon os gonodlkodtunk hogy hitelt veszünk fel hogy ne legyen gond
2020. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!