Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell megbámulni, ha én...

Miért kell megbámulni, ha én arcmaszkot viselek az utcán?

Figyelt kérdés

Köhögök is, meg azért hordom, mert én így döntöttem. Bajom nem lesz tőle, másnak sem. Akkor miért olyan érdekes ez, hogy még össze is kell súgni az ember háta mögött?


Köszi a válaszokat.


20/F



2020. márc. 16. 21:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
Ezen infot most mondtad. Úgy biztos olyan maszkod van ami véd!
2020. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%

A lándzsás utifű segít a gyomornak is, a köhögésen kívül is, szóval ha nem szedsz semmilyen gyógyszert akkor ihatsz pl. lándzsás utifű teát vagy lehet venni szirupot is.


De azért előtte kérdezd meg a gyógyszerészt, ha pl. szedsz vmi gyógyszert hogy melette iható-e.


Csak egy jó tanács volt!

2020. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mivel a legnagyobb ruhamárkának dolgozom, vásárlókat szolgálunk ki, igen, olyan a maszk, hogy véd. Gumikesztyűt is hordunk munka közben. Utcán azért nem hordok kesztyűt, de maszkot feltétlenül.
2020. márc. 16. 21:41
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell foglalkozni azzal, hogy bámulnak, igazából nem neked szól, csak ez egyfajta lelki feldolgozas semmi több.
2020. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Szlovákiában élek itt mindneki komolyan veszi, ma muszáj volt boltba mennem az emberek 95% án maszk volt. Azt bámulták akin nincs maszk. Buszokra fel sem engednek maszk nélkul. Egyébként pár kilométerre a határtól de igaz Magyarország sokkal lassaban reagált a virusra.
2020. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Magyarországon nyomorékok élnek. Majd rázizzennek. Szánalmas.
2020. márc. 16. 22:08
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Aki egészséges annak nem kell maszkot viselnie, a maszkot a betegeknek lenne de mindenki megvette a betegek elol ami nem valami eszes döntés. Szóval ezért bámultam ma én is egy családot mert hordták aztán a lány mégis levette mert éhes volt. És még én vagyok az idióta...
2020. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

"bámultam ma én is egy családot mert hordták...És még én vagyok az idióta..."


Ha megbámulod azokat akik hordják, tényleg egy idióta vagy.

2020. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Ment a jelentés
2020. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Az ember szeme azért van, hogy vizuális információkat gyűjtsön vele a külvilágról. Villámkérdés: Honnan tudod, hogy bámult valaki is, ha te nem néztél rá?

Megfejtés: Neked lehet, mert te "felsőrendűbb" vagy.

Szerinted!

Tiltsd meg mindenkinek, hogy rád nézzen, - hátha felrúg téged valamelyik jobb erőben lévő, mint egy húgyos vödröt, mert fenséges óhajodnak eleget téve nem vett észre!

2020. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!