Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben mi lehet az átverés?...

Ebben mi lehet az átverés? Vagy mi a célja?

Figyelt kérdés
Olyan emailt kaptam amit állítólag egy gazdag beteg ember irt neked hogy adomanyozna nekem penzt mert ő úgyis beteg. Véletlenül valsztott engem. Ebben mi az átverés? Tudom hogy az. ez 1 hónapja jött, de ma vettem észre.

2020. márc. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

írj neki és elmondja a részleteket.

De ne adj meg neki semmilyen adatot. Se lakcím se bankszámla/kártyaszám.

Semmit.

2020. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész :)


Nem az első levélben fog adatokat kérni, előbb a bizalmadba férkőzik.

2020. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, h mik azok a nigériai levelek!
2020. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez az ún "nigériai csalás" az egész arra fog kimenni hogy te küldj pénzt hogy megkaphasd a csilliókat.
2020. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem jött ilyen, él elhitten, én buta. Az volt benne, hogy nigériai herceg szeretne gyereket , de a felesége nem tud teherbe esni ezért fizet ha béranya lehetek, írtam vissza, hogy jó (akkor szakítottam a párommal és nem volt pénzem ) sajnos bizalmamba férkőzött és megbeszéltük,

hogy úgy is jön Berlinbe megnézni a lz aranytartalékait találkozzunk ott egy szobába, de hogy bízok e benne küldenem kell 500 dollárt mert megveszi a repülőjegyem csak nincs dollárja, neki olcsóbb mert az unokatestvéréé a Wizz Air és azzal megyek. Én küldtem, de eltünt. Már elgondoltam, hogy lesz egy afrikaival romantikus estém mindent, de vége lett. Próbáltam perelni, de mondta az ügyvéd, hogy még csak monarkia sincs nigériába nem h herceg. Csalás.

2020. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Utolso: szerintem szerezz magadnak eletet, mert ha vicces lett volna legalabb ez a kamu sztori, azt mondom oke, de igy eleg nyomi eleted lehet, ha ejszaka ezekre pocsekolod az idod.
2020. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a negyede igaz az 5-nek az nagyon durva.
2020. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon unatkozik... :-D :-D

De a mesélőkéjén még csiszolhatna egy keveset... :-D

2020. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!