Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Pszichésen hat rátok...

Emberek! Pszichésen hat rátok ha valaki teljesen feketebe öltözködik állandóan? Kevésbé találtok tőle valakit szimpatikusnak?

Figyelt kérdés

Kérlek kort is irjatok oda

Érdekel hogy az idősebb generáció csak akit zavar és a gyásszal azonosítják egyből vagy a fiatalabbaknak is szimpatikusabb ha valaki színesben jár?


2020. márc. 23. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eleinte kicsit óvatos vagyok vele szemben, mert lehet, hogy ez a részéről mogorvasággal párosul. De ha kiderül, hogy jó arc, akkor nincs gáz.

Ha pedig azért ragaszkodik a feketéhez, mert rocker, akkor jár a pacsi! :D

2020. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem hiszem h hatna rám, sőt van akinek jól áll. A fekete elegáns, és soványít. Nem jut erről eszembe a gyász. 34 N
2020. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha például stílusos is,akkor nekem még be is jön.Nincs bajom vele,sőt én is úgy öltöznék,ha a szüleimet nem zavarnák.16/l
2020. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!