Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a férfiak...

Miért akarnak a férfiak karórával meg kocsival csajozni?

Figyelt kérdés

Komolyan azt hiszik, hogy értenek a nők ilyesmihez? Egyáltalán miért akarnának olyan nőnek tetszeni, aki ez alapján dönt róluk?


Egyébként is jellemzően az ilyen embereknek nincs pénzkultúrája amúgy sem, mert ilyen szarokra szórják... Akkor meg mi értelme játszani a gazdagot?


2020. márc. 23. 11:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Attól senki nem dobja szét magát hogy van egy panellakásod. A bömös meg a rolex miatt viszont elég sokan. Ennyi a lényeg. Amúgy szerintem te csak irigykedsz ezekre az emberekre. Amúgy náluk már csak az ilyen begyöpesedett csórók a rosszabbak, akik tényleg semmit nem tudnak nyújtani egy nőnek.
2020. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert működik. Ha nem működne, nem csinálnák. Nem minden nő ugrik erre, de ha tetszik neked, ha nem, akkor is lesz egy réteg, aki igen. Nekem is van olyan haverom, akinek sehogy sem jött össze a dolog, aztán vett egy jó kocsit és rá egy hónapra már lett csaja. Szétmentek, mert megunta a srác, rá 1 hétre lett egy újabb.
2020. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
11: miért irigykednék rájuk? Inkább fáraszt, mikor ezzel akarnak felszedni és sír a szájuk, mikor a pénzével jobban gazdálkodó embert választom meg azt, akibe szorult egy kis agy.
2020. márc. 23. 13:08
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ki hogy van vele, én is olyan nőt kerestem, akibe szorult egy kis intelligencia. Az ilyen nő nem általánosít. A másik fele meg az, hogy az ilyen típusú férfiak akik így csajoznak, azok általában csak dugásra keresnek partnert. De azok a nők, akiket ilyennel lehet megfogni, másra nem is jók.


Forgassuk kicsit meg a dolgokat! Ha a nők X %-át nem lehetne ilyesmivel megfogni, akkor ez a fajta csajozási módszer nem működne. Amíg van kereslet, addig van kínálat oda-vissza.

2020. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként személyes tapasztalat: jó autóm van (nem írom le mennyibe kerül). Nem vagánykodádból vettem hanem azért, mert tetszik és ez szolgálja ki minden igényem. Ott virít a jegygyűrű az ujjamon. Mégis a nők X %-a ha meglát az autóban vagy amellett, félreérthetetlen jelzéseket küld. Belőlem ez inkább undort és szánalmat vált ki, szóval felesleges a férfiakat hibáztatni, amikor egy terepjáróért egy házas embernek is szétrakná a többség a lábát.
2020. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

14,15 egy szó: önbizalom


A jó táncosok, a motorosok, a zenészek is csak azért vonzók, mert van önbizalmuk. A legtöbb házas embernek is van, mert már nem akar megfelelni. Aki feszít ilyen kirakatdolgokkal, az is csak azért nyerő, ha egyáltalán az mert a saját fejében nem egy büdös nagy nulla. Kár, hogy utóbbi egy hamis illúzió. Mint az agyonplasztikázott tyúkok önbizalma:eltüntethető, amint letörlik a sminket. És a férfiaknál is, amint elromlik a kocsika.

2020. márc. 23. 13:44
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

"...és sír a szájuk, mikor a pénzével jobban gazdálkodó embert választom"


Vagyis te egyenesen a pénzre mész!

Legalább kibújt a szög a zsákból.

2020. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

"Kocsika" nem romlik el, mert ezért választottam megbízható fajtát, ugyanis sokat vagyunk úton.


Legyél büszke akkor magadra, mert kevés olyan nő van, aki 2 méterről meg tudja állapítani egy férfiról, hogy üres-e belül vagy sem és a kocsiját csak villogásra használja vagy sem. Ha te 1 szót sem szólsz másokhoz, csak eldöntöd az Aldi parkolóban az illetőről, hogy milyen valójában, akkor a keksz mellé jár neked a Nobel-díj is, mert ilyen tulajdonságokkal nagyon kevés ember rendelkezik.


Nem tudom milyen körökben mozogsz, de ha csak a suttyó órával villogós pasik akarnak felszedni, akkor talán nem x millió férfit kellene hibáztatni, hanem mélyen magadba kellene nézni. 🙊

2020. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van rá kereslet...
2020. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fiúk nagy része agyilag megrekedt a '80-as években.
2020. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!