Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a férfiak...

Miért akarnak a férfiak karórával meg kocsival csajozni?

Figyelt kérdés

Komolyan azt hiszik, hogy értenek a nők ilyesmihez? Egyáltalán miért akarnának olyan nőnek tetszeni, aki ez alapján dönt róluk?


Egyébként is jellemzően az ilyen embereknek nincs pénzkultúrája amúgy sem, mert ilyen szarokra szórják... Akkor meg mi értelme játszani a gazdagot?


2020. márc. 23. 11:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert működik. Az hogy ez erkölcsös dolog-e, azt mindenki maga dönti el. Nekem gazdagok a szüleim, mikor tini voltam már volt vadonatúj kocsim, órám csak egy volt, de az 12 éve volt 180 valahány ezer forint. És hidd el működött, igen aktív sexuális életet éltem. Azóta persze rengeteget változtam és mostani párommal úgy jöttem össze, hogy biciklivel jártam randikra és hozzá + semmi olyat nem hordtam ami árulkodna az anyagi helyzetemről.


Lehet nem erkölcsös így csajozni, de működik, a férfiak szeretik a p*ncit, bizonyos nők szeretik a luxus körülményeket, szóval kereslet kínálat érvényesül. Szerintem nincs ebben semmi rossz, bár gyerekeimnek nem fogok róla mesélni hogy miket csináltam.

2020. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj kérdező, hogy te lazán ignorálod, ami a dolog mögött van, mert te kitaláltad, hogy ez kompenzálás, amúgy meg önbizalommal mindenki húdenyerő.

Nos, nem. Legalábbis, a valóság nem egyezik az elképzelt világoddal. A főnököm fia pl. milliomos, óriási az önbizalma, mégis 2 évente cserélgeti az olyan autókat, amik nekem mondjuk elérhetetlenek.

Azért csinálja, mert csak így tud csajozni? Nem, de ez is segíti.

Azért csinálja, mert kompenzál? Nem, azért, mert megteheti.

Azért csinálja, mert önbizalomhiányos? Nem, egyáltalán nem.

2020. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kérdező lazán lehülyéz másokat, pedig ha leült volna gondolkozni a kérdés kiírása előtt, akkor rájött volna arra magától, amit itt sokan leírtak...
2020. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Férfiként sem mondanám meg, hogy most 3ezer forintos kínai másolat, vagy 3 milliós Rolex van valakinek a kezén. Van egy sznob réteg, aki meg tudja állapítani a különbséget, szóval ha ennek a rétegnek a képviselőinél akarsz bevágódni, akkor számít. Egyébként meg teljesen mindegy.
2020. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!