Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember különleges...

A magyar ember különleges képességei a siránkozás és a lázadozás?

Figyelt kérdés
Igazából bármi hír van, mindig van egy rakás ember aki azonnal neki áll rinyálni. Most is, eddig az volt a baj miért nincs kijárási korlátozás, most az a baj hogy miért van? De el sem olvassák, hogy nem arról van szó, hogy sehovla nem lehet menni...De már mondják is hogy ők aztán jobban csinálnák mint az aktuális kormány, és tök mindegy milyen ügyről van szó, sőt tök mindegy az is, hogy Orbán vagy Gyurcsány vagy egy szakember vagy bárki más éppen a hülye szerintük, a mai ember csak rinyál,rinyál és okoskodik. Olyan mintha egy focimeccsen lennénk, és a részeg ostoba bácsi kiabálna be a Lionel Messinek, hogy "figyeld már te fogyatékos argentin balfék" ne így rúgd a labdát hanem úgy. Mindenki kibszott okos... és nagy az arca. De kérdem én mi szükség van erre? Miért nem lehet már továbbfejlődni a suttyó proliságból ?
2020. márc. 27. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenki hülye, akkor minek kérdezel itt?

Bújj már el ember, te sz6rdarab :)

2020. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a siránkozás mindenképpen.


„Mindenki kibszott okos... és nagy az arca.”


ezt már nagyon régen észrevettem. a külföldiek között is vannak okoskodók, de nem olyanok, mint a magyarok. itt tényleg az emberek 80-90%-a teljesen átlagos képességű, átlagosan művelt, mégis akkora pofával okoskodik, h hihetetlen.

a válaszok is jól mutatják ezt: érdemben nem igazán tudnak hozzászólni, gyakorlatilag teljesen átlagos képességű emberek hisztiznek, kötekednek oldalakon keresztül. gyanítom, h a kérdést sem tudták értelmezni.


„Miért nem lehet már továbbfejlődni a suttyó proliságból ?”


azért, mert az idősebbek nagy része az előző rendszerben szocializálódott proli,aki nem igazán tud normális nevelést adni a gyerekének.

+ a magyar az egyik legrosszabb oktatási rendszer egész Európában.


„Olyan mintha egy focimeccsen lennénk, és a részeg ostoba bácsi kiabálna be a Lionel Messinek,”


helytálló hasonlat, én még azt is szoktam írni, hogy a magyarok nagy része olyan, mint egy sértődött, neveletlen 12 éves gyerek, aki mindenképpen meg akarja mutatni, h mennyire okos.


„Tudjátok mi a jó ezen az oldalon? Ír valaki egy kérdést, és az összes idióta aki megsértődik”


ez az oldal azért nem mindig mérvadó. sztem régóta lejtmenetben van, a normálisabb emberek jobbára kikoptak innen. a válaszok 5-10%a hasznos csak, a többi mind hülyeség.


amikor komolyabb témában kiírok kérdést (angol fordítás, informatika etc.), maximum 1-2 értelmes választ kapok, így általában átmegyek más oldalra, átolvasom inkább az angol nyelvű oldalakat. sztem nagyon kevés valóban értelmes, segíteni akaró ember van már. a többség félművelt frusztrált kötekedő.

2020. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!