Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a nők a szegény...

Miért nézik le a nők a szegényeket?

Figyelt kérdés
Sőt már az átlag embert is.ha öreg az autód, vagy nemteheted meg hogy szórd a pénzt, vagy csak a szülök szegények. Vagy nem örökölsz lakást. A szegényesebb körülmények miatt lenézik az embert és levegőnek nézik meg hüjének.elején igy úgy azt mondják nem a pénz számit aztán idővel csak kibukik hogy az ami számitana inkább meg az elvárásaikhiz igényeikhez az kell. Nemkevés pénz.ti is voltatok már ilyen nővel?

2020. márc. 27. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 A kérdező kommentje:
Igen velem van a gond ... mert nincs elég pénzem a nőkhöz es nemtudom megteremteni nekik az anyagi biztonságot. Ja meg lehet hogy nem 25 cm is a bré hanem csak 15. Es nembirom órákig.
2020. márc. 27. 17:33
 22/105 anonim ***** válasza:
100%

Neked felesleges bármit írni.

Hidd el, nem az anyagi helyzeted a probléma, hanem a jellemed.

2020. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:
Nem mert én amit tudtam megtettem és hűséges voltam mindegyikkel. Aztán kiderült hogy félrekacsingat több dolog utalt erre és lebukásnál még én voltam a probléma hogy van merszem ilyesmire rákerdezni dolgikra ami szerintem nemférbele egy kapcsolatba és még én repültem. Meghogy nekem csak erre van pénzem stb ilyen lenézések...meg mig nyújtottam valamit jó voltam. Nemvagyok madár es észre veszem ha valami megváltozott.
2020. márc. 27. 17:42
 24/105 anonim ***** válasza:
100%
Te még gazdagon sem kellenél. Nincs az a pénz, amiért elviseljek egy ilyen kis görcsöt. Bűzlesz a rosszindulattól és a frusztrációtól.
2020. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:
Persze mert az igazság fáj.
2020. márc. 27. 17:53
 26/105 A kérdező kommentje:
Olyasmit akartok megcáfolni ami köztudottan valós probléma. És most azok támadnak akikre ez igaz.
2020. márc. 27. 17:56
 27/105 anonim ***** válasza:
98%

Amikor összejöttem a barátommal munkanélküli volt, nekem volt egy jól fizető állásom. Az autónkat én kaptam. Kertesházba közös erővel költöztünk.


Ha a pénz érdekelne, elfogadtam volna a szomszéd ajánlatát, miszerint állja a tanulmányaimat testi szolgáltatáskért...


A személyiséged undorító, ennyi

2020. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:
Most mondjatok meg kezdjük ott ha a nők olyan jó becsületes és tisztességes emberek akiknek van tartasuk akkor a 60% a mert árulja magát a rossz lányok. Hun ..hmm? Meg az útszélén? Es ezt a példát veszik. Akkor ha penz nemszámit mi? Ugy adják el magukat. És rengeteg van ilyen mert büdős a rendes munka.
2020. márc. 27. 18:00
 29/105 A kérdező kommentje:
En vagyok az undoritó mert az igazat megmondom... pedig nemhazudok.
2020. márc. 27. 18:01
 30/105 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik le,de mièrt kezdjen egy csóróval ha kaphat jobbat?


Ha megteheti akkor válogat,ez érthető.


Te kit választanál egy elhízott Gizit vagy Sarka Kata szintű nőt?

Ha te kellenél mindkettőnek és tudsz válogatni akkor elhízott Gizit fogod?

2020. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!