Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a nők a szegény...

Miért nézik le a nők a szegényeket?

Figyelt kérdés
Sőt már az átlag embert is.ha öreg az autód, vagy nemteheted meg hogy szórd a pénzt, vagy csak a szülök szegények. Vagy nem örökölsz lakást. A szegényesebb körülmények miatt lenézik az embert és levegőnek nézik meg hüjének.elején igy úgy azt mondják nem a pénz számit aztán idővel csak kibukik hogy az ami számitana inkább meg az elvárásaikhiz igényeikhez az kell. Nemkevés pénz.ti is voltatok már ilyen nővel?

2020. márc. 27. 16:41
 81/105 A kérdező kommentje:
Akkor minek szólsz hozzá? Mr megmondó!
2020. márc. 27. 20:07
 82/105 anonim ***** válasza:
97%
* Ms, lány vagyok.
2020. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
96%

Hajŕá,

holnap hajnalban megnézem mire jutottatok,de mist megyek ászok mert piás vagyok..

2020. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
76%

Ja ,addig már nemlessz itt a vita 1/2 sem

Mert törlik le .

2020. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
95%
Leszaro nm.
2020. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!

Feltettél egy kérdést, és rögtön elkezdett egy csomó nő hisztizni, hogy nem igaz.

Ebből egyenesen következik, hogy igaz.


Amúgy jó lesz megjegyezned, hogy a nőket egyáltalán nem érdekli a pénz!

Csak sok legyen.

2020. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felejtsd el a kihasználást. Ha isteni pasi vagy, nem csak a csóresz aranyásóknak kéne érdeklődniük irántad, hanem minden nőnek. Olyanoknak is, mint a többség, akiknek van saját keresete.


Látok egy csomó nicknevet, akikről tudom, hogy nyávognak az aranyásók miatt. Most őket látom más kategóriákban aggódni, hogy nincs munkájuk, nincs megtakarításuk.

Ha bármelyik a párom lenne, most én tartanám el őket. A legtöbb barátnőmnek van megtakarítása. Mikor azt mondom, nő, nem szolikás pincipuncikra kell gondolni, normális nőkre. Miről beszélsz mégis?

2020. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
96%

"Feltettél egy kérdést, és rögtön elkezdett egy csomó nő hisztizni, hogy nem igaz.


Ebből egyenesen következik, hogy igaz."


Már értem, miért hiszik egyesek a nemi erőszakról is, hogy a nő is akarta. Mert ha azt mondja, hogy könyörgöm, ne tedd, akkor biztos azt akarja, hogy dugd keményebben.


TE TÉNYLEG ENNYIRE FĄSZAGYÚAK VAGYTOK?

2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 A kérdező kommentje:
Igazad van 86 os. Sok nőnej fáj az igazság. De az okosak látják mit művelnek. De a nőknek ez a viselkedés már annyira természetes hogy else tudják képzelni miert vannak megszólva.. még sértve érzik magukat mert más viselkedést nemismernek csak ezt a tipikus ők a világközepe hozzáállást. Holott pont hogy nem ők a világközepe.
2020. márc. 28. 16:52
 90/105 anonim ***** válasza:
100%

Már nem is reagálsz... nevetséges vagy.


Fáj az igazság, tudom. Nehéz lehet, hogy nem kellesz senkinek, és a nők el tudják magukat tartani. Attól, mert befogod a füled, és hangosan lálázol, nem lesz csajod.

2020. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!