Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy valaki...

Volt már olyan hogy valaki személyesen közölte veled hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg online írta. A lényeg hogy személyesen közölte hogy csúnya vagy, semmi körítés nélkül. Ha igen, ki és milyen körülmények közt?

Kort és nemet is írjatok pls.


2020. ápr. 7. 14:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, de még mennyire :D Íme néhány gyöngyszem az általánosból, és a gimiből:


"B*zmeg, én az utcára nem lépnék ki ilyen fejjel"

"Úgy nézel ki, mint Mr. Bean"

"Menj már innen, csúnya vagy!!!"

"Olyan bomba pasi vagy, ha még tovább nézlek, mindjárt elélvezek" *természetesen ironizálós hangsúllyal*


Valamint gyakran volt olyan, hogy amikor végigmentem a suli folyosóján vagy az udvaron, már messziről hallottam, ahogy összesúgnak páran, hogy "itt jön életem szerelme", meg hasonlók.

Pár éve társkeresőn pedig az egyik lány kerekperec megmondta, hogy szívesen ismerkedne velem, ha nem lennék ilyen ronda. Legalább az őszinteségét díjaztam :D

Érdekesség egyébként, hogy bár tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Brad Pitt, de én azért nem tartom magam olyan csúnyának, hogy ilyen beszólásokra érdemes legyek.


26/F

2020. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásról most nekem is eszembe jutott egy frappáns kis beszólás, amit még általánosban kaptam meg: "Ha kiállnál a sarokra k**vának, neked azért fizetnének, hogy takarodjál már haza."

Ezen egyébként elmosolyodom még most is, mert tényleg vicces, de azért én nem mondanék ilyesmit másnak.

#14 voltam.

2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőről nekem is eszembejutott még kettő. :D #15 voltam.


- Nagyon le voltam égve, kevés pénzem volt, poénból mondtam anyámnak, hogy megyek a Gubacsira (nyilván nem gondoltam komolyan), mire mondta, hogy még nekem kéne fizetnem... De van tovább is, elmeséltem ezt a pszichopata majdnem exemnek, hogy hogy mondhat ilyet a saját anyám, még ha igaz is, mire az volt a reakciója, hogy szerinte is bunkóság, de lehet, hogy igaz.


- Középsuliban volt két fiú, az egyik fiatalabb volt nálunk, a másik idősebb, nem voltunk évfolyamtársak se, a folyosón "szemeltek ki maguknak" (csak nem épp jó értelemben) az akkori legjobb barátnőmmel. Egész nap szarkasztikus megjegyzéseket ettek, meg "jaj de megdugnálak", meg akárhányszor ha észrevettek minket, akár együtt voltunk, akár külön-külön, tök hangosan úgy kösöntek, hogy "szi szerelmem", amin a haverjaik röhögtek. Természetesen egyáltalán nem gondolták komolyan.

2020. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki.A szépség relatív,csak ugy van értelme,

ha valakihez (vagy valamihez ) viszonyítjuk.

Nagyon tapintatlanság valakinek olyasmit felroni, amiröl ö nem tehet,főleg lányoknak.Egész életétmegkeseríthetjük

önbizalmát leromboljuk,és lehet, hogy csak nem jön be. A

legcsunyább lányokban is van valami szépség, valami ami egyénies, valami megragadó.

2020. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokszor mondták már.

És sajnos igazuk is volt mindig. :(

2021. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!