Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy valaki...

Volt már olyan hogy valaki személyesen közölte veled hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg online írta. A lényeg hogy személyesen közölte hogy csúnya vagy, semmi körítés nélkül. Ha igen, ki és milyen körülmények közt?

Kort és nemet is írjatok pls.


2020. ápr. 7. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
általánosban elsőtöl negyedikig elég sokat bullyztak alapvetően a külsőm miatt, utána sulit váltottam. Utólag, a régi képeket visszanézve már nem meglepő. Esetlen volt az egész megjelenésem, picit duci tokás fejem volt, és alapvetően nem vagyok igazán jóképű, a borostával/körszakállal kompenzálom, így most már valamennyivel átlagon felülinek gondolom magam. Még a régebbi gamelős korszakomból előfordult némi online bullying a külsőmmel kapcsolatban, de ahogy idősödtem, ezek az attrocitások szépen megszüntek. Mondjuk van bennem rendesen önértékelési zavar/önbizalom hiány, talán ez még részben betudható ezeknek a régebbi dolgoknak.
2020. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Mamam a 8.as ballagásomon..


20L

2020. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Exem: Neki nem kell kövér lány (akkor voltam 60 kiló 170 centihez). A melleimet kritizálta.

Az ő külsejéről annyit, hogy amikor szakítottunk többen megkérdezték mi tetszett benne és még durvábbakat is mondtak rá (nem tudták, hogy miket mondott rám). Én egyszer sem szóltam be neki a külsejére.


Ezt nem a szemembe mondta, hanem visszahallottam: a volt főnökömnek a társaságából egy hatvanas, borzalmasan hiú nő visszataszítónak nevezett és kérdezgette a volt főnökömet, hogyan alkalmazhat engem. A nőnek súlyosan fogyatékos gyereke van, akinek el van torzulva az arca...azt hittem empatikusabb nő. Sajnálom a gyerekét.

2020. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Persze, elég sokan, de inkább gyerekkoromban, gimiben már "csak" egyszer-kétszer. Mostanság egyáltalán nem. Ha akarnám, se tudnám felidézni az összes alkalomnak a körülményeit, volt, aki csak úgy benyögte, miután rám nézett. Osztálytársak, évfolyamtársak, vagy olyasvalakik, akikkel egy szakkörre jártam.

Magamnak egyébként tetszem, nem tudom, ezt gáz-e beismerni.

21/L

2020. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Persze, többen is.


- Anyám nagyon sokszor, csak soha nem szó szerint úgy, hogy "csúnya vagy", de azt jelenti. Nem emlékszem konkrét példára, de olyasmi szövegkörnyezetben szokott előjönni, hogy miért vagyok szingli, miért nem is lesz soha kapcsolatom, miért nem szoktam szexelni. Meg ha csinosan öltözök, sminkelek, és megcsinálom a hajamat, akkor néha mondja, hogy "egész jól nézel ki. Nem szoktál, de most jó". Ilyenek.


- Egy fiúbarátom, volt munkatársam. Ő is többször is mondta már, de csak kettő esetre emlékszem. Az egyiknél arról volt szó, hogy ki kivel feküdne le a munkatársak közül, és mondta, hogy nála én lennék az utolsó (ami egyébként nem esett rosszul, mert nálam is ő lenne az utolsó, ha a skizofrén biszex 30-as drogost kizárjuk. Ettől függetlenül barátként nagyon szeretem). A másik esetnél egy időben hossző, szőke, göndör hajam volt, és sokan mondták, hogy úgy nézek ki, mint Daenerys, ő meg közölte, hogy biztos, hogy nem, mert az a nő 10/8, én meg 10/2.


- A majdnem exem, akivel végül "hivatalosan" nem jöttünk össze, de ettől függetlenül teljesen olyan volt minden, mintha együtt lettünk volna. Azt amúgy hozzá kell tenni, hogy pszichopata. Akkor még nem tudtam, de amióta nincs rózsaszín köd, azóta tisztán látom, 99%. Ő konkértan szó szerint is kimondta ezt, mert épp ahhoz volt kedve, hogy megbántson. Attól függetlenül, hogy egy nappal korábban még pont az ellenkezőjét mondta. De rengetegszer kritizált, mind a belsőmet, mind a külsőmet.


Most hirtelen csak ez a 3 személy jutott eszembe, de biztos vagyok benne, hogy volt még más is, csak nem emlékszem.

2020. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

Főleg általános iskolában kaptam meg az osztálytársaimtól, meg random emberektől a folyosón sétálva.

Gimiben néha előfordult, hogy 1-1 srác rám nézett és megbökte a haverját rám mutatva, hogy nézd már milyen csúnya...

Egyetemen senki, soha.

Az utcán mai napig előfordul néha, hogy rám böknek (férfiak, ha a nők is csinálják, akkor jóval diszkrétebbek), hogy nézzék milyen csúúúúnya jó hangosan, hogy a közelben lévők is hallják.

Lóarcom van + aszimmetrikus arcvonások, illetve a PCOS miatt kevés hajam van.

25/N

2020. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Általános iskolában felső tagozaton szemelt ki pár ember magának, de ők igazából mindenért belém kötöttek. Főként a magasságom volt a téma, ami akkor rosszul esett, (174 cm vagyok amúgy) emiatt olyan "beceneveim" voltak hogy gitárnyakú, zsiráf, aki ezeket főként mondogatta egyszer beszólt h jó mélyre kéne hajolnom, hogy letudjam sz*pni, meg hogy zacskót kell húzni a fejemre, mert úgy is csak a lyuk a lényeg...
2020. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem még nem mondta senkise.


Üdv Kvazimódó

2020. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
33%

Legelőször általános felső tagozatban, a srác az arcomba állva mondta hogy de csúnya vagy...

Aztán egy volt kolléganőm (gyorséttermi meló), az eléggé lelken ütött, pláne, hogy többen is ott voltak. Beálltam a sorba kaját venni, és hangosan kérdezte, hogy ki ez a csúnya lány ott hátul?

Egyszer exem mesélte, hogy a szomszéddal majdnem összeverekedett, amiért kérdezte hogyan tud együtt lenni egy ilyen ocsmány csajjal :D

Akkoriban tényleg nem volt a kinézetem a toppon, azóta sokat változtam, nem is hallottam/kaptam ilyen beszólást.

2020. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

soha, mert jól nézek ki

21L

2020. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!