Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez gyakorin meg a...

Miért van ez gyakorin meg a való életben is?

Figyelt kérdés
Folyton azt látom meg hallom, hogyha valaki feltesz egy kérdést és bele írja, hogy 14 éves és már nem szűz, mert fontos a kérdés szempontjából, akkor jönnek szép sorban az emberek és szidják a kérdező csak azért, mert 14 és nem szűz. Nem ismerik az a személyt fogalmuk sincs róla, hogy ki ő. Lehet, hogy tök normális, jól tanul, és még védekezett is. De ha ezt esetleg tudják róla, akkor is csak szidni tudják. És a való életben is ezt látom. Mint egy rakás konzervatív öregember.

2020. ápr. 7. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Mivel az itthoni normába nem elfogadható

De ezt a kérdéssel együtt fel kell vállalni. Vagy beleírni kérlek ne a korommal foglalkozzatok nem az a lényeg segítséget kérnék.

Hát na mindenkinek vannak dolgai amig védekezik eléggé fel van világosítva tök oké csak maradjon is egészséges határok közt a dolog de ezt a környezete határozza meg

2020. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért ne is haragudj, de 14 évesen még az általánosból szokás ballagni, nem pedig az ágyból kefélés után. Főleg, hogy ilyen korban még azt sem értik igazán mi a szerelem, azt hiszik, hogy az, mikor vonzódsz a másikhoz.
2020. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én sem értettem én már 13 évesen 2 pasival is voltam 20 és 23 évesek voltak, az a baj, hogy ilyen környezetbe mozogsz. Konzervatívokkal egy baj van, az, hogy egy levegőt szívnak azokkal akik ÉLNEK.
2020. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
3. Amikor elolvastam az első részét a kommentednek, azt hittem, csak ironizálsz, de rá kellett jönnöm, tényleg élnek ilyen emberek és szerintem most elmentem kikaparni a szemem.
2020. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert ebben az országban mindenki jobban tud mindent, mindenkinél és mindenki beszól mindenkinek.

Ez ilyen. Menekülj ebből az országból.

(Anno 14 volt a barátnőm, én 17. 10 évig voltunk együtt.)

2020. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez amúgy egy érdekes kérdés. Nem értem miért felejtik el annyian hogy gyerekként milyenek voltak. 14 éves srácként ki nem szerette volna a suli legjobb csajait lefektetni? Egyedül a lányok többsége nem volt erre kapható annyi idősen és csak ez szabott gátat. Szóval a fiúk oldalát nézve tipikus képmutatás hogy te gyerek vagy és a neved kuss. A lányok oldaláról nézve érthetőbb, de azért valljuk be a sex az jó akár hány éves is legyél. Szóval ha valamilyen lány úgy érzi 14 évesen hogy szeretne sexelni akkor tegye.

De egyébként ez az elfelejtés hogy gyerekként ki hogy viselkedett nagyon sok emberre igaz. 27 vagyok és a baráti társaságom többsége leszólja a részeg fiatalokat, vagy ugyan így a 14 évesen nem szűz lányokat, vagy a cigiző 14 éveseket stb stb... Pedig elárulom nektek, mi is ugyan olyanok voltunk.

2020. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert sajnálják másoktól a boldogságot, irigylik hogy jobb életük van, mint nekik volt.

Vagy nem is tudják mi az igazi boldogság, mert már frigidek.

Vagy mert azt látják, hogy ez által nem ők birtokolják a gyereküket, hanem a párja fogja leginkább befolyásolni. Vagyis birkának szánják nevelni a fiatalságot, hogy tudják őket terelgetni, nyírni (állam, egyház).

Az az érzésem, hogy a karantén is ezért ilyen szigorú. Egyes orvosok szerint gyengébb a koronavírus, mint az influenza. Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=VzUyMsK02Pc&fbclid=IwAR3i_mD..

2020. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2-essel egyetértek.
2020. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rengeteg olyan ember van a mai világban, akiknek nincs jobb dolguk, mint más emberekkel kötekedni és okoskodni. Én is tapasztaltam már olyat, amikor elkezdtek velem kötekedni valami tök lényegtelen dolog miatt (én busszal szoktam suliba járni, és öregasszony a buszon belémkötött, hogy miért járok egyedül). Egyszóval: az emberek már csak ilyenek (nem mindenki).
2020. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!