Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik és miért szoktak válaszolg...

Kik és miért szoktak válaszolgatni gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

Már többször kaptam itt tanácsokat és válaszokat. Úgy tűnt hogy vannak akik kifejezetten energiát is ölnek abba hogy segítsenek. Nekem még sosem jutott eszembe hogy kérdésekre válaszolgassak, talán ha el akarnék adni valamit de még annak is van jobb módja. Vannak a honlapnak főállású tanácsadói, ha igen akkor őket miből fizetik? Esetleg vki szereti más problémáit megoldani? Egyébként szép dologonak tartom csak nem értem.

Általában utánajárok mielőtt kérdezek, ezt most kivételesen minimálisan tettem meg.



#GyakoriKérdések #válasz adók
2020. ápr. 18. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha lazább a munkám én akkor szoktam válaszolgatni.Unaloműzésnek, információ szerzésnek szerintem jó. Illetve belelátni az emberek esetleges problémáiba. Ilyenkor mindig átértékelem a saját életem, hogy milyen jó dolgom is van és a saját kis gondjaim eltörpülnek másokéi mellett.
2020. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem fizet senki. Nagyjából a kezdetektől vagyok itt, hellyel-közzel, és azért, hogy minden megválaszolt kérdéssel jobbá tegyem a világot és önmagamat. Önként, pénz nélkül, a tudásom legjavát adva. A problémák megoldása nekem is segít, másoknak is.


Üdvözlettel

2020. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

"főállású tanácsadók" :D

Ha egy-két órát eltöltesz itt, akkor nagyjából rájössz, hogy működik az oldal. Vannak olyan kérdések amikre valóban segítséget vár a kérdező, de szerintem az oldal 70%-a trollkodásból, vitázásból, meg "ki a jobb a másiknál és miért"-ből áll.

Én unalmas perceimben járok ide néha, ha látok olyan kérdést, amihez van hozzáfűznivalóm, akkor válaszok.

2020. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a like.
2020. ápr. 18. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez leginkább egy kikapcsolódási forma. Kb. mint a filmnézés, olvasás. Unaloműző.

Persze közben lehet normálisan is válaszolni a komoly kérdésekre, meg hülyéskedni.

De van, aki csak azért jár ide, hogy mindenkinek beszólogasson.

2020. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Unaloműzés nekem is. Nem mintha más dolgokkal nem tudnám elütni az időmet, de néha jól esik gyakorizni. Egyébként nincs munkám jelenleg, szóval emiatt sajnos sok a "szabadidőm" :( Egyébként élvezem, hogy tudok "jó" válaszokat írni kérdésekre, mármint általában nem szoktak lepontozni vagy sértegetni más válaszolók meg ilyesmi. Sikerélmény-szerű tud lenni. Meg igazából egy-egy ilyen válasz megírása tök hasznos arra, hogy olyan dolgokat, témákat átgondoljak, amik másképp eszembe se jutnának. Jó érzés összeszedni, megfogalmazni a gondolataimat, pláne ha úgy érzem, ezzel segítettem is valakinek.
2020. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A helyzet miatt több a szabadidőm, alapból szeretek segíteni, érdekel a társadalom problémái.
2020. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Kb arra válaszolok, amire a játszótéren, vagy a suli előtt várakozva is válaszolnék az ott ácsorgó anyukáknak. :)
2020. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem bírom tétlenül nézni, ha valaki hülyeséget ír. Pl:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..



Meg ha már válaszolok, akkor válaszolok rendesen. :D

2020. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!