Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok csak 51 %- os...

Miert vagyok csak 51 %- os gyakori kerdeseken?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 02:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mindenki legalabb 60- 70 %- os.
2019. jún. 17. 02:43
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk szívesen az elitklubban.
2019. jún. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
mert a kisgyerekek lepontozzak
2019. jún. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Sok esetben használják úgy a az értékelést, hogy tetsző e a kérdezőnek a válasz, vagy nem tetsző. Nem pedig a hasznosságát értékeli. Sokszor fel sem fogják a hasznosságát, ha az nem egyezik az ő véleményükkel, vagy esetleg sértő, vagy más módon kifogásolható. Pedig lehet, hogy hasznos.

Van olyan ember aki általában semmit nem ír, mármint semmi használható választ vagy ötletet, csak közhelyes semmitmondó hűdenagy igazságnak tűnő fost, de mivel egy közhelyes szar, éppen a közhelyessége miatt igaz, tehát felpontozzák, anélkül hogy a legminimálisabb hasznára lenne a kérdezőnek. És mondjuk 80 %-on áll az illető, pedig olyan primitív, hogy egy épkézláb önálló ötlete sincs.

A másik amit megfigyeltem, jön egy kérdés, jönnek rá a válaszok, van köztük néhány 100%-os értékelésű, azokból valaki kiszedi a lényeget, leírja ugyanazt 3 másik válaszból összegyúrva, és ő is kap 1005-ot, szintén anélkül, hogy bármi hasznosat hozzá tudott volna szólni a témához.

És ha állandóan ezt csinálja, lehet hogy tized annyi kérdésre tud csak válaszolni, de 80% fölötti. :)


Ráadásul ez egy öngerjesztő folyamat! Ha valaki pl 80% fölötti, akkor az nagyon okos lehet, pontozzuk fel... ha meg valaki 50% alatti, az egy buta troll, tökmindegy mit ír, pontozzuk le.


A lényeg viszont szerintem az, hogy nem az számít mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Szóval ha valakinek van egy esze, vagy rálátása, az pont leszarja a %-okat, mert pontosan tudja, hogy akik kialakítják ezeket a %-okat, azoknak a véleménye a legkevésbé számít. Úgyhogy leginkább szerintem szard le. :)

2019. jún. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Na,most ezzel jol megnyugtattal,koszi! Plane,hogy te mondod,akinek 76 szazaleka van,nem egy olyan ember,akinek szinten 50.

Thanxx bro

2019. jún. 17. 04:03
 6/22 A kérdező kommentje:
Amugy engem neztek mar trollnak,mert nem hiszik,hogy igaz,amit irok.meg hogy komolyan mondom.
2019. jún. 17. 04:04
 7/22 A kérdező kommentje:
A plane az az egeszben,hogy egyetemen is ez van . Mindenki negyes otos mindenbol,csak en vagyok egyes-kettes. Pedig tanulok rendesen.
2019. jún. 17. 04:06
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Az emberek zömének fáj az igazság, hiába írod le egyenesen a dolgokat.


Volt olyan is, mikor a kérdező olyan tüneteket írt le, ami rengeteg betegségre utalt.


Mindenki nyugtatgatta "nincs semmi baj" igyál gyógyteát, egyél ezt-azt és helyre is jössz...


Én meg megírtam... Kedves kérdező menjen el kivizsgálásra, mert ez nagyon sok mindennek az alap tünetei.

Ne hallgasson a bio-fanokra, ennyi idő alatt pedig rosszabbodhat az állapotod, míg ilyen hasztalan "tanácsokat" kapsz.


Nos ő s mindenki más lehurrogott, lepontozott. Egy ember írt a végén a kedves nyomiknak "fáj elmenni orvoshoz egyetlen egyszer az egészséged miatt? Ti meg honnan tudjátok mi lehet a baja így vakon..."


Rá pár héttel:

A kérdező hozzátartozója a gépen belépett a mentett jelszóval ide.

Sokkolta mennyi lDlóTA van, leírta ingerülten mi történt.

Röviden megvetette a népet, akikre hallgatva az eredeti kérdező nem ment orvoshoz s elhúnyt.

Kettőnknek pedig igazat adott.


Ez a legjobb pl miért vagyok alacsony %-os ...


Mert az embereknek fáj, hogy nem bólogatsz a többi birkával együtt, kik agyatlanul feljárkálnak, de nem is értem minek.

Ahogy azt se, miért nem gondolkodik el a kérdező dolgokon.

Lelki nyugvást keres a válaszára, lusta sok esetben, de van hogy a google-t se tudja használni pl akarna venni x-y festéket "hol lehet rendelni?", nos "a kérdés kiírása s a válaszokra várakozása helyett csak arra kellene időt fordítani, hogy a seggedben lévő netet megfelelően használod s megvan pár mp alatt." Majd elkültdem 4linket is amit elsőre kidobott s megjegyeztem melyiket javaslom, mert onnan rendelek én is.


S el vagyok hordva bunkónak csak mert leírom, hogy ostoba a nethasználathoz is...


Lehetne még mesélni. 😁😂

2019. jún. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne foglalkozz vele. Nem jelenti azt, hogy rossz válaszokat írsz.

Múltkor egyik kérdésnél kérdezték, hogy a mekit vagy a burger kinget szeretjük jobban? Le lettem pontozva 0%-ra,pedig ez egy szubjektív kérdés volt, nincs jó vagy rossz válasz ilyen esetben..

Ezért is nincs értelme vele foglalkozni, nem jelent semmit

2019. jún. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

83%-os vagyok, és valahogy 8 évvel ezelőtt regisztráltam ide először. 7 - 7 és fél éve vagyok itt aktívan, úgyhogy van tapasztalatom! :D


A tapasztalat meg azt mondja, hogy valószínűleg túl őszinte voltál, azért minden kategóriában ugranak. Kicsit simogatni kell a Gyakoristák lelkét és lassan adagolni a dolgokat.


A másik az, hogy valószínűleg nem kötekszel. :D Hülyén hangzik, de hát itt vagyunk éhes kutyák, vágyunk egy kis önbizalomra mi is, hát érző lények vagyunk, mi más emelhetne minket magasabbra szintre, mint a kötekvés? Egy darab elkezdi az első oldalon, a másik 10 követi. Ilyenkor ha beírod, hogy hahó a valoságban tök máshogy van, - lefognak szavazni a sárga földig. Tessék leírni ugyanazt, mint az előtted 5 másik fröcsögő és meglásd, kapod a százakat.


A harmadik ami eszembe jutott, hogy olyan kategóriákban lézengesz, amik elég megosztóak. Ezek az ezotéria és a politika, de talán a tudomány is jöhet ide.


Pontozásnál meg valószínűleg az eszedre hallgatsz, objektíven pontozol, az kap zöldet, aki reális választ írt, az meg pirosat, aki egy paraszt vagy totál másról kezd el írogatni. Mi gyakorista kutyák megyünk a falka után, az kap pirosat, aki 50% alattit írt, az meg zöldet, aki 50 felettit. A pont 50-esre meg ott van a kék szín. Viccen kívül, ha így pontozgatsz, akkor könnyedén meg tudod tartani a jelenlegi számaidat vagy egy-kettővel feljebb csúsztatni őket.


Ezt az 51-et viszont, amin most állsz, nem fogod már felhúzni 70-re, valószínűleg 60-ra se túl könnyedén, ahhoz naphosszakat itt kell seggelni.


Eszembe jutott még valami. Nem mindegy az sem, hogy hogyan fogalmazol. Mennyire vagy humoros és mennyi humort öntesz a válaszaidba, mennyire száraz a fogalmazásod, mennyire vagy komoly, mekkora terjedelmeket írsz és hogy milyen a helyesírásod. Meg persze a szöveformázás sem mindegy. Ugyanaz a leirás kényelmesebb az ember szemének, hogyha vannak bekezdések, vesszők, szóközök, írásjelek a helyükön vannak és/vagy helyesírásilag nem kifogásolható, könnyedén végig lehet olvasni és a rövid(ebb) terjedelem ellenére mindem fontos információ elhangzik.

2019. jún. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!