Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új életet kezdek. Ki fogom...

Új életet kezdek. Ki fogom hozni magamból a maximumot, és időt, energiát sutba vágva fogom kihasználni az összes bennem rejlő potenciált. Összeállítottam egy alaptervet hozzá, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

- A munkámat teljes odafigyeléssel, a lehető legnagyobb kapacitással fogom végezni (mivel van ott lehetőségem elismeréseket kapni és eredményeket elérni, ezért ennek szerencsére van értelme)


- Eddig is viszonylag sokat olvastam, de a tanulást, és a regények, filozófiai, pszichológiai és minden egyéb témájú kötetek átrágását új szintre fogom emelni (volt, hogy elment hetente 4-5 könyv a 300-400 oldalas kategóriákból, ezt ki fogom használni).


- A járvány utáni válságban (szerintem úgyis lesz, de ha nem, akkor még jobb, marad minden a régiben és könnyebb dolgom lesz) mindent meg fogok tenni azért hogy feljebb lépjek a társadalmi ranglétrán - ezt lehetőleg minél gyorsabban és intenzívebben fogom végrehajtani.


- Teljes rendet fogok tartani önmagamban és a környezetemben is, hogy rendezettebb, hatékonyabb lehessek.


- Eddig is sportoltam és tanultam hobbiból (nyelveket, stb), de ezúttal számon fogom kérni magamon minden eredményemet.


- Időt fogok fordítani a naplóírásra és meditációra hogy teljes egészében tisztában legyek magammal, és tudjam mikor mit kell csinálni, hogy a legjobb eredményt hozzam ki magamból.


- Továbbá tervezek piracetamot szedni (kipróbálni elsősorban, és ha beválik folytatni - erről mit gondoltok?)


Röviden ennyi lenne, ha valami eszembe jut, akkor mindenképpen le fogom írni a kommentek közé. Szeretnék legalább 1-3 soros véleményeket kérni, esetleg kifejtéssel, mert abból fogom igazán megtudni, hogy megfelel-e az elképzelésemnek az "Új élet" mint "katarzis".


A piracetam kivételével minden próbáltam, de sosem egyszerre. Túlterhelni nem fogom magamat, 21 éves (fiatal férfiként, fiúként, ahogy tetszik) még bőven van lehetőségem arra hogy igazán pörgős életet éljek a sivár globális helyzet ellenében is. Nem túlhajszolni fogom magam, hagyok időt a pihenésre, de nem a tétlenkedésre - ennyi különbségre szerettem volna felhívni a figyelmet.


Ha végigolvastad nagyon köszönöm, és várom a szíves válaszodat pozitív értékelésekért cserébe!



2020. ápr. 20. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kérdés volt nem gúny. Erre mondtam, hogy nincs konkrét elképzelésed:) Illetve számolnod kell vele, hogy kishazánkban nagyjából mindegy mit tervezel, majd lesz valahogy:)
2020. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha nem az akkor okés, csak írásban nem jön át minden sajna, bocsi.

A legtöbbet fogom kihozni a legrosszabb helyzetből is. Minden tervem alakítható és képlékeny, tudok én igazodni a helyzetekhez. Elképzelésem van, ezt leírtam - de személyes, és túl hosszú lenne leírni. Mindent letisztáztam magamnak A B C... stb lehetőségekkel. Bármitől képes vagyok elállni és bármin változtatok hogy igazodjon a helyzethez.

2020. ápr. 21. 07:14
 13/13 A kérdező kommentje:

Jaa meg szerintem nem éri meg 10 évre tervezni. Bármi közbejöhet, lásd: COVID-19.


Nem véletlenül van több tucat kimenetelem.



Köszönöm a helyreigazítást!

2020. ápr. 21. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!