Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell beszólogatni a...

Miért kell beszólogatni a súlyom miatt?

Figyelt kérdés

Korábban tényleg sovány voltam (2017-ben 47 kg a 162 centihez). Bármit ettem,nem híztam sehogy sem. Igaz akkor stresszebb is voltam az egyetem miatt. Folyamatosan azt hallgattam mindenkitől aki meglátott, hogy biztos nem eszek, csontváz vagyok, kezdjek valamit magammal mert össze vagyok szakadva stb. Rendszeresen sírtam, nyáron nem mertem szoknyát hordani,bikini meg szóba sem jöhetett.

Azóta híztam szerencsére. Most vagyok 56 kg. A fenekemmel,hasammal nem vagyok megelégedve, úgyhogy tornázok,mozgok. Egy hónapig otthonról dolgoztam, meglátott ma az egyik kollega és megjegyezte, látja hogy híztam, csak nem terhes vagyok. Nagyon jól esett ez is. Az egy hónap alatt semmit nem híztam egyébként...

Akkor hány kilónak kéne lennem??? Ha sovány voltam az volt a baj, ha jött rám pár kg az a baj.

Miért ilyenek az emberek??

25N


2020. ápr. 22. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező minek foglalkozol olyan emberek véleményével akik kb 1 éve ismernek? Meg miért mások véleményére adol? Miért nem a magad véleménye az első? Rosszul érzed magad ezektől a bántó emberektől? Igen!!!! Akkor miért kell végülis mások által kreált véleményekre adni?! Aki ilyet mond neked, annak a saját élete romhalmaz és ezzel akarja jobban érezni magát, hogy pl téged bánt (látja rajtad hogy szarul esik és ezért fogja folytatni). Empátiája/érzelmi intelligenciájá egy nagy 0.
2020. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki kritizál, meg ilyenek, azok nem neked való emberek. Nagy ivbol le kell szarni.
2020. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Átérzem sajnos! Engem általános suliban bántottak folyton, hogy csontváz és deszka vagyok mert a körülöttem lévő lányok mind husisabbak voltak. 164cm vagyok és akkor 46kg voltam, sírtam amikor rá álltam a mérlegre... Utána sajnos évekig magamba erőltettem a kaját mégha nem is kívántam és elégge meghíztam, ennek eleinte örültem is. Utána rájöttem, hogy én így nem érzem jól magam, mindenhol narancsbőrös voltam, igaz volt nagy fenekem és nagy cicim de hát a fenét se érdekli ha én nem éreztem jól magam a bőrömben. Tavaly télen kezdtem el életmódot váltani és mozogni és mostanra kezdem magam jól érezni. Előbb utóbb eljutsz oda, hogy nem fog már érdekelni mások véleménye csak az, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2020. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!