Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a homofóbiár...

Mi a véleményetek a homofóbiáról/homofób emberekről?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy korlátozottak.
2020. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
23%
Helyes
2020. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
A normális ember undorodik a b*ziktól, tehát a homofóbia normális.
2020. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Csinálják otthon, de mikor egy üzletben meglátom hogy simogatja egymást 2 pasi, meg puszilgatják egymást, attól felfordul a gyomrom...
2020. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Jó is lenne ha egy tényleges érv lenne egy embercsoport ellen hogy "ha elém kerulsz, felfordul tőled a gyomrom, szóval ne kerülj elém"

Nekem is felfordul a gyomrom egy rakás embertipustol, és minden este imádkozok hogy ne lássak ilyeneket többé, de milyen elkényeztetett bölcsis hozzáállás lenne TÉNYLEGESEN elvárni másoktól hogy a hisztikém miatt ne éljenek teljes életet? Sajnos teljesen kifejlett homloklebeny van, szóval nem is tudom már beleélni magam az ilyen gyerekes hozzáállásba....

2020. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki magánügye, hogy kivel van együtt. Nem ítélem el őket, nem mutogatuk rájuk. Szeressék egymást.


Csak egy hibát látok, hogy engedték, hogy valahol gyereket fogadhassanak örökbe, na azt károsnak tartom nagyon, a gyerekre és világnézetére nézve.

2020. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ezt egy olyan téma, amit szerintem ugyanúgy nem lehet fekete-fehéren kezelni, mint ahogyan a kiváltó okát, azaz a homoszexualitást sem.


Én meleg hajlammal születtem. Ez ellen semmi nem lehet tenni a közhiedelemmel ellentétben. Gyerekkoromtól kezdve testben lélekben a saját (fizikai) nememhez fogok vonzódni, s az fog lélekben kiegésziteni, mivel lélekben inkább nő vagyok.

De nem tudnám magamat sem női testben, sem férfilélekkel nőkhöz vonzódva elképzelni, én igy vagyok teljes egész.


DE. Az hogy ilyennek születik valaki, az csak a nemi orientációt szabja meg, azt hogy milyen értékrend, életfelfogás, morális szabályok szerint él, azt nem. Az már az egyénen múlik.


Ha a heteroszexuális azt hallja, hogy valaki meleg, akkor egy olyan személyt képzel el, aki naponta cserélgeti a szexpartnereit, teljes mértékű erkölcsi züllöttségben él, bármiféle morális tartás nélkül.

És ettől megriad.


Hogy igaa van-e?

Sajnos, mint sok sztereotipiában, ebben is van némi igazság, mert melegként én is azt látom, és amiatt szenvedek, hogy nagyon sok meleg valóban ilyen züllött, polgárpukkasztó életet él.

Magánügyük lenne ez is, ha sokan közülük, nem repülnének rá, és rontanának meg eközben 18-20 éves fiatal srácokat, 10-15 éves korkülönbségek mellett. Ez liliomtiprás, taszitó, és ha a jogrend szerint nem is bűncselekmény, de morálisan az. Félreértés ne essék, akkor is az, amikor heteroszexuális férfiak teszik ugyanezt fiatal lányokkal - és őket is elitélik emiatt a jobbérzésű emberek...


Magánügyük lenne, ha a gyusztustalan pride-felvonuláson, ahol nem a magam fajta, szolid, beilleszkedni vágyó melegek vannak persze jelen, nem tolnák az emberek képébe ha tetszik-ha nem alapon a másságukat.

Az, hogy ők ezzel tudják vagy szeretnék definiálni önmagukat, az ő szellemi-lelki problémáikról szól, de ezzel valójában nem önmaguknak ártanak, hanem a normális életet élő, a heteroszexuális társadalom szabályrenszere szerint élő melegeknek, hiszen a heteroszexuálisok egy-egy ilyen polgárpukkasztó felvonulás után rájuk is rájuk sütik ugyanazt a bélyeget, mivel a homoszexualitást azonositják a devianciával és a magamutogatással. (Aki nem ilyen, azt nem látják, nem tudnak róla...)


Tehát, mindent összevetve, én amondó vagyok, hogy a homofóbia 20%-ban a heteroszexuálisok felelőssége, az ő empátiájuk, toleranciájuk, intelligenciájuk hiányáé avagy meglétéé. 80%-ban viszont igenis a melegek felelőssége. És sajnos nem a "normálisabb" fajtáé, mert az csak csendben szenved miatta, hanem az elszállt, lovon forditva ülő fajtáé.

Őket én is utálom, és lenézem. Nem a nemi vonzalmuk, hanem az életvitelük, életstilusuk, erkölcsi fertőjük miatt.

Ahogy a hasonló életstilusú heteroszexuálisokat is.

2020. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
sajnalom, hogy 2020ban meg mindig van, aki a szexualis beallitottsaga alapjan itel el masokat .
2020. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bocsi a gépelési hibákért, késő van már...
2020. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogy sekélyes, semmitérő emberek, akik valódi érték híján a heteroszexualitásukat próbálják erénynek beállítani, és a kis egójukat fényezni hogy ők jobbak. Szánalmasak. Ja, hetero vagyok mielőtt valamelyik szánalmas homofób fröcsögni kezdene...
2020. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!