Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak hogy lehetnek ilyen...

Férfiak hogy lehetnek ilyen életképtelenek, hogy nem tudnak vásárolni?

Figyelt kérdés

És tudom, tudom, mindig van egy vagy két kivétel az éterben, aki a nő helyett vezeti a háztartást, meg közben még el is tartja a családot.... Most nem róluk van szó.

Fordultam be az egyik sorba, mikor a férfi áll a konzervek előtt is gondolkodik. Odaértem mellé, és megkérdezte, hogy lecsót nem látok véletlenül? Odanéztem a polcra, 2 másodperc múlva ki is bökte a szemem a lecsó. Még két féle is volt. Megkérdezte, mi a különbség a kettő között, azon kívül, hogy az egyik 150 forinttal olcsóbb? Hát honnan tudjam, eladó vagyok??? Mondtam szerintem semmi, de el kell olvasni a cimkéjét, az ne tegyem meg helyette? Meg főzzem is meg neki??

Hogy lehet ennyire életképtelen valaki? Ott van előtte, majd kiszúrja a szemét és percekig keresi, aztán még olvasni se tud.. Barátnőm szerint bunkó vagyok, és ha így viselkedek férfiakkal, soha nem lesz barátom. Szerintem meg csak egy felnőtt embernek tudnia kell vásárolni egyedül. Igaza van? Tényleg én fújom föl? Vagy a férfiak tényleg nem tudnak vásárolni?

L/24


2020. ápr. 26. 21:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%

A huszon-harminc éves barátnőim akik együtt élnek a tarsukkal rendszeresen viccelődnek azzal hogy milyen kis butuska a barátjuk ha vásárlásról van szó; mindig a rossz mososzert hozza, annak ellenére hogy fel van írva hogy milyen kell (szóval tudhatod hogy mosni sem mos a párjuk; a férfi aki meg téged talált meg valszeg nem főz) elfelejti lemérni a zöldséget, szóval mindig vagy túl sok van, vagy túl kevés, stb...

Ha fáj, ha nem - a férfiak jelentos része tényleg infantilisebb, ha onfenntartasrol van szó. Nem nekik kell számon tartani a főzést, a mosást, a takarítást, és az ezekhez szükséges dolgokat, szóval honnan is lenne tapasztalatuk az árucikkekkel kapcsolatban?

2020. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11%
Azt elfelejtettem írni, hogy apám néhai nevelőapja még anno, amikor apám kicsi volt, néhai nagyi megkérte, menjen le a boltba venni finomlisztet. Mit hozott a nevelőapa? Búzalisztet. Pedig le is volt írva.
2020. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy eset. És mindenkivel volt már olyan, hogy majd kiszúrta a szemét az amit keresett. Szóval a világ összes embere életképtelen....
2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
8%
Nem mindegyik fiú/férfi életképtelen/béna a vásárlásban, de a többség úgy néz ki, igen. Kinek nem inge. Nekem ez a tapasztalatom, és ahogy olvasni lehet, sokaknak is.
2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik leghétköznapibb eset, ami majd minden emberrel megesik, hogy valami olyat nem talál, ami majd kiszúrja a szemét, nagy ügy... Aztán nem tudta a kettő közti különbséget, de hát ki tudja, vagy mér kéne bárkinek is tudnia, te se tudtad, oké, de szerencsétlen gondolta, azért csak megkérdezheti tőled, te hátha tudod, ennyi... Te ebből mit vontál le? Hogy az összes férfi (beleértve őt is) egy elesett szerencsétlen mamlasz, akik arra se képesek, hogy bevásároljanak. Jár a taps.
2020. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tom. Ha most kiküldene a zuram a bótba, hogy vegyek neki egy bizonyos méretű csavart, meg megfelelő olajat a kocsiba, esetleg egy új erősítőt a meglévő hangfalhoz, hát, utána lenne min röhögniük a haverjaikkal, hogy de életképtelen vagyok...

Mi olyan fura azon, hogy aki nem szokott bevásárolni, az nem találja el elsőre a kedvenc konzervedet...?

2020. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Metionin ***** válasza:
79%
Szerintem azok ilyenek, akik sosem voltak hozzászokva a vásárláshoz. Nálunk pl. apámnak fogalma sincs hogy mi mennyibe kerül, simán el lehetne adni neki bármilyen szart csillagászati áron. Meg nem is nézi az árakat, anno gyerekkoromban volt hogy anyám elküldte velem pl. cipőt venni de eszébe se jutott hogy megnézze melyiknek mennyi az ára, még jó hogy nekem volt annyi eszem 8-9 évesen is, hogy olcsót válasszak, mert tudtam hogy drágát nem engedhetünk meg. De ez nem amiatt van, hogy ők xy kromoszómával születtek, egyszerűen nem voltak rászorulva hogy vásároljanak. Kolis fiú ismerőseim mind normálisan be tudtak vásárolni és főztek is, mert nem volt aki megcsinálja helyettük (tipikus lepukkant koli volt, ahová azok mentek akiknek olyan szar volt a családja hogy el kellett menekülni, tehát mi sohasem mentünk haza). Páromat se kell félteni ha elmegy a boltba, sőt, a kisebb bevásárlásokat ő intézi, mert neki kell mindennap a friss zsömle, így ő megy boltba naponta, én csak nagybevásárlásra havi 2x. Ha valamiről nem tudja hogy mennyi a reális ára, akkor megkérdezi tőlem, pl. múltkor mondta hogy látott xy cuccot z áron, az jónak számít-e mert akkor hoz.
2020. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, az a helyzet, hogy mindenki ahhoz ért jól, ami érdekli és amit gyakran csinál.

Ahogy ő eltévedt a boltban, úgy tévednél el te a műszaki boltban vagy a szervizben.

Valószínűleg mindegyikben.


Ez ugye egyik se jó dolog. Neked is fejlődni kéne, meg neki is.

De meg lehet azt is csinálni, hogy megosztjátok a munkát.

2020. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
12%

"Ha most kiküldene a zuram a bótba, hogy vegyek neki egy bizonyos méretű csavart, meg megfelelő olajat a kocsiba, esetleg egy új erősítőt a meglévő hangfalhoz, hát, utána lenne min röhögniük a haverjaikkal, hogy de életképtelen vagyok...


Mi olyan fura azon, hogy aki nem szokott bevásárolni, az nem találja el elsőre a kedvenc konzervedet...?"


De enni az uracskád is szokott, nem?


A családi kapcsolatokban volt nemrég egy kérdés, hogy nők nem engedik egyedül a férjüket vásárolni, mert életképtelenek, de mindegyik olyan kis cukiskodva írta. Szerintem kegyetlen gáz, ha egy felnőtt férfi nem tud bevásárolni. Mert tudna gondolkodni, nem béna, csak lusta. Ennyi a bajuk. Majd anyuci, vagy a barátnőanyuci elintézi a kis seggüket. Szánalom.

2020. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, tudod a kezdetek sosem könnyű.

Én azt tapasztalom hogy sok nő el butítja a párját,mindent meg csinál helyette,van aki gondolkodni sem hagyja már,miután a sok nő el kényezteti a férjét csodálkoznak miért ilyen buta?

Ha minden megcsinálnak helyettük.

Van aki vasárnap is dolgozik, majd el megy bevásárolni munkaután fáradtan,jót akar mivel a felesége megkérte rá,erre ő veszi a bátorságot és megkérdez téged, te meg le szólod, tudod felénk például mindig átt rendezik azt a...... boltot már a....... ki van vele, kezdem megszokni hol van a helye, erre nem átrendezik a dolgokat?

Egyébként én rendszeresen kérdezek az emberektől ha nem tudom hol van az a termék? Mivel nemrég sofőr lettem így nem jegyezhetem meg az összes boltnak a polcát, hol mi van?

4 hete még Salzburgban vásároltam,3 hete Sevillához nem messze, 2 hete Szombathelyen, 1 hete Tallinnban, mai nap pedig Edirnehez nem messze,sok felé kell mennem, na most szerinted hogyan jegyezzem meg az összes bolt polcain lévő dolgokat ami kell nekem?

Lehetséges hogy így nehezebb lesz találni valaki magadmellé, de inkább add magadat mint hogy hazudj.

Én már feladtam ezt a pár keresősdit mert egy hülye gyerek vagyok csak.

23F

2020. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!