Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak hogy lehetnek ilyen...

Férfiak hogy lehetnek ilyen életképtelenek, hogy nem tudnak vásárolni?

Figyelt kérdés

És tudom, tudom, mindig van egy vagy két kivétel az éterben, aki a nő helyett vezeti a háztartást, meg közben még el is tartja a családot.... Most nem róluk van szó.

Fordultam be az egyik sorba, mikor a férfi áll a konzervek előtt is gondolkodik. Odaértem mellé, és megkérdezte, hogy lecsót nem látok véletlenül? Odanéztem a polcra, 2 másodperc múlva ki is bökte a szemem a lecsó. Még két féle is volt. Megkérdezte, mi a különbség a kettő között, azon kívül, hogy az egyik 150 forinttal olcsóbb? Hát honnan tudjam, eladó vagyok??? Mondtam szerintem semmi, de el kell olvasni a cimkéjét, az ne tegyem meg helyette? Meg főzzem is meg neki??

Hogy lehet ennyire életképtelen valaki? Ott van előtte, majd kiszúrja a szemét és percekig keresi, aztán még olvasni se tud.. Barátnőm szerint bunkó vagyok, és ha így viselkedek férfiakkal, soha nem lesz barátom. Szerintem meg csak egy felnőtt embernek tudnia kell vásárolni egyedül. Igaza van? Tényleg én fújom föl? Vagy a férfiak tényleg nem tudnak vásárolni?

L/24


2020. ápr. 26. 21:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a barátnődnek, - husáng vagy. Sok férfi hamarabb képes bevásárolni a nőnél, mert célorientált. Nem kujtorog, nem sétál keresztbe-kasul, nem nyit olvasó tagozatot a vásárlás helyszínén, hanem megkeresi azt, ami kell neki, magáévá teszi és megy a pénztárhoz fizetni. Ehhez mindösszesen csak annyira van szüksége, hogy ne legyen olyan közeg a közelébe, amelyik a zavaró repülésről gondoskodik.
2020. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég! Röhejes, ahogyan fölnagyítod ezt az egészet. Hogy jutunk el onnan, hogy valaki megkérdezi tőled, hogy nem-e látod a lecsós konzervet, oda, hogy minden pasi sík hülye, nem tudja mit kell vennie, és csak a szexen jár az eszük. De tényleg, már olyan összefüggéseket látsz bmeg, hogy le a kalappal. Még akkor tán jobban igaz volna, amit mondasz, ha esetleg ott állt volna egy darabig, majd úgy ment volna haza, hogy húúha, hát nem láttam hogy lett volna lecsó, így nem hoztam (de még ez sem lenne akkora tragédia, mint amekkorának te beállítanád), de ehelyett (ezt elkerülendő) normálisan megszólított, és kért egy kis segítséget, hogy te esetleg gyorsabban kiszúrod-e, hogy hol van a konzerv.

Nem hiszem el, hogy nem érzed, mekkora f_szság ebből bármi rosszat levonnod.

2020. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
79%
A férdező-félékre mondják, hogy b szatlan pitsa.
2020. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
A te fajtádnak meg mindenre a b_szás a megoldás. Annyi eszed lehet, mint annak a pasinak. Te be tudsz vásárolni magadra?
2020. ápr. 27. 16:34
 35/36 anonim ***** válasza:
88%

"Annyi eszed lehet, mint annak a pasinak. Te be tudsz vásárolni magadra?"


Nem, nem... annak a pasinak (így, hogy nem is ismerem, merem állítani), hogy 9999999999999999-szer több esze van, mint neked, mert te olyan lenyűgözően értetlen vagy, hogy téged egy kirakatban mutogatni kéne.

2020. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
55%

34


Nem mindenre, de csökkenti a frusztrációt.

2020. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!