Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne én...

Mit csináljak, hogy ne én érezzem magam rosszul mikor a nővérem egy rossz ember?

Figyelt kérdés

Tehát vagyok én, semmi rosszat nem csináltam a nővéremnek, mégis mióta csak vissza tudok emlékezni, ő mindig önző és fukar volt velem. Pedig én vagyok kb a teljes nyugalom és elfogadás megtestesítője, ő mégis mindig önző velem. A legrosszabb az egészben, úgy érzem az, hogy ezért én érzem magam rosszul, mintha ez az én rossztulajdonságom lenne.

Szerintem nála főleg mostanában több faktor is játszik, szexuálisan frusztrált, szar az élete, súlyprobléma stb.. de attól nem hinném, hogy ezt másra kellene kivetítenie.

Őszintén érdekel, hogy hogyan tudom erről elterelni a gondolataim valami pozitív felé, és nem is szeretnék erre gondolni, csak olyan nehéz.



2020. ápr. 26. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a hugom csinálta ezt mikor duci volt, rajtam vezette le az egészet, pedig még csak kövér se volt csak kis felesleg volt rajta. Szerintem ha egy duci tesó irigykedik rád, menekülj a közeléből.
2020. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a szeretetnyelvet egyébként, de gondoljatok bele, én állandóan főzök neki vagy sütök, mindig kedves vagyok, jókat nevetünk, erre ő olyan szavakkal illet ami tényleg fáj, és olyan szinten fukar és irigy velem szembe, hogy nem értem.
2020. jún. 8. 20:50
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha ismernéd, akkor nem pattognál gyakorin:)
2020. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!