Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok késő este, éjszaka...

Szoktatok késő este, éjszaka az utcán sétálni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mostanában gondoltam, amikor a járvány miatt szigorítások, kijárási korlátozások és lezárások vannak, hanem "békeidőben".


Kerültetek már necces szituációba?

Biztonságos szerintetek éjszaka kint lenni?



2020. ápr. 27. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen, sőt most a járvány idején is. Biciklizés az egyik hobbim amit éjjel végzek.


Itt nálunk a cigányoktól kell leginkább tartani mert 2 gettóból áll a városrész. Az egyik határnál él az egyik banda (azok már gyilkoltak is), a másik városhatárnál meg a lopósabb fajta. Nyilván a gyilkosok fele nem megyek, de a lopósak engem nem érdekelnek. Ha szólnak is valamit, max annyi, hogy elordítják magukat, hogy: "CSŐŐŐŐ! " - én meg mondom nekik: szevasz :D Nagyszájú hülyegyerekek ezek :D


De igazából nem jellemző a rettegés a városra, túl lehet élni egy éjszakát :D

2020. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem szokásom, de előfordult már egyszer-kétszer. Ha tudom, hogy pl buli lesz és éjszaka kell hazajönnöm,akkor biztos sport cipőbe megyek és olyan ruhában ami semmiképp nem kihívó. Kerülök hazafelé és a kivilágított utcát választom, nem a sokkal gyorsabb "átvágok a parkon" lehetőséget. Nem kerültem még necces helyzetbe. Kevésbé biztonságos, mint nappal.
2020. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Néha szoktam.


Érdekes, én Budapestet sokkal biztonságosabbnak érzem a vidéki városoknál.

2020. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
"Sajnos olyan már volt, hogy vártam a buszra, és egy kevésbé jól szituált férfi azzt hitte, hogy ringyó vagyok, és ajánlatot tett." - Budapesten ilyen fényes nappal is van.
2020. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen, mivel általában éjjeli beosztásban dologzom és így éjjel is járok az utcán egyedül, nőként, mivel haza kell jutnom. Pontosan 2, 6 km-t gyalogolok. Autóm nincs, busz nem jár, a biciklit pedig ellopták. Külföldön élek, teljesen egyedül egy nagyobb városban, sok a bevándorló, de éjjel mondjuk nem találkozok velük. Még a koronavírus előtt, hétvégente volt kicsit necces, mert sok részeg volt kinnt a bulik miatt, de nem történt semmi bajom. Mondjuk elég jól kiismertem a várost, tudom merre nem szabad mennem (pl. a drogosok miatt).

Egyetlen húzós szituációm volt, amikor részegek egyszer pont előttem összeverekedtek és elkezdtek ordibálni, majd a kukákat az útra dobálni. Mivel ismerek egérutakat, így megkerültem őket, de rá kb. 1 percre már láttam, hogy ott vannak a rendőrök.

Én őrült vagyok, de másnak nem ajánlom, hogy éjjel egyedül mászkáljon, ha mentek is valahová, akkor mindenképpen füles nélkül (ne hallgassatok zenét stb.) , ne kihívó ruhában, és ha megtehetitek, legyen nálatok vmilyen spray (mondjuk egy dezodor is fájdalmas ha szembe kerül).

2020. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen, én is szoktam.


A levegő nekem nagyon jól esik éjszaka a sötétben. Benne van hogy faluban lakom és a város szaga nem ér el idáig

2020. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!