Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ez velem?

Szerintetek miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Ugye ha találkozok emberekkel mindekivel más kisugárzása van más gondolatok jutnak eszembe például ha találkozok mondjuk a mamámmal más ha az annyámmal és más gondolatok ha ismerősökkel szokták is azt mondani hogy rossz kisugárzása vagy rossz vele egy közegben lenni.Szerintetek miért van ez ha az apámmal vagyok leül mellénk vagy valmi csupa negatív gondolat eszembe jut főleg ilyenek hogy jaj ne hogy neki mennyek ja nehogy valamit csináljak már han csak ha megsuólal rendesen rosszul érzem magm vagy ha vele vagyok egy közegben miért van ez??
2020. ápr. 28. 12:25
 1/2 anonim válasza:

Elutasító vagy lenéző veled szemben az apád? milyen kapcsolatban vagytok?


Nekem testvéremmel ez a helyzet. Világ életemben nagyon lealacsonyító stílusa volt, mindig mindent ő tudott jobban én pedig voltam a hülye kistesó. Ez a dolog már megszűnt, de egyszerűen semmi pozítív dologra nem tudok gondolni amikor vele vagyok vagy beszélgetek.

2020. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még ha csak az lenne mert amikorr megszolal hangosan rosszul vagyok
2020. ápr. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!