Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseled és kezeled azt...

Hogyan viseled és kezeled azt amikor összefognak ellened és kiközösítenek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Középiskola óta egyáltalán nem érdekelt. Keresek magamnak egy másik kört vagy amíg velük kell lennem(pl mert közvetlen kollégáim), lefoglalom magam valami mással.


Nem adom meg nekik azt az örömet, hogy fontosnak érezzék magukat a szememben. Azt csinálnak, amit akarnak, nen fognak hiányozni

2020. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok velük.
2020. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek nézem őket és azon a közegen kívül barátkozom emberekkel. Udvarian maradok, de hideg és kimért és nem kaparok senki figyelméért, nem segítek nekik, nem foglalkozom velük. Általánosban és középiskolában is kiközösítettek, középiskola 2. évében már tökéltesre fejlesztetem a fenti módszert, érdekes módon 2. év végére már jöttek volna többen haverkodni, de addigra már nem érdekeltek.
2020. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván iskolás koromban rosszul esett és nem értettem, mondjuk azóta nem nagyon voltam ilyen helyzetben, szóval nem tudom, de úgy gondolom, hogy nem vagyok nagy megfelelési kényszerrel megáldott ember, mások véleménye ritkán érdekel, és én bízok benne, hogy ha a jövőben ilyen helyzetbe kerülnék, tudnám az szépen és méltósággal kezelni, de alapvetően nem szoktam olyan társaságban maradni, ahol nem érzem jól magam.
2020. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jól! imádom!
2020. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Ha csak kiközösítenek, akkor sz**ok beléjük. Ha elkezdenek szemétkedni, akkor azt nehezen. Ennek meg szokott lenni a hozadéka is. Azt meg nem szokták szeretni...
2020. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
84%
Általános iskolában bántott, gimiben már nem foglalkoztam ezzel.
2020. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.-ban még rosszul esett, utána már nem.
2020. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, megszoktam.

Leszarom.

Röhögcséljenek csak. Ki a francot érdekel??

2020. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!