Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Szerintem valami baj lehet velem.

Nagyon lassan érek érzelmileg.

Soha nem volt párkacsolatom hiába akartam. Valamiért mindig megilyedtem és visszavonultam. Vagy egy idióta kifogassal álltam elő pedig az illető tényleg megfogott. És ő is kedvelt engem. Már 19 éves vagyok és még mindig ez van.

Soha nem cigiztem. Úgyértem még ki sem próbáltam. A családunkban amúgy sem szokás, de minden családtagom kipróbálta már. Én nem szeretném. De furcsának tartom (és ők is), hogy engem miért rendít meg annyira, hogy ők kipróbálták még gyerekként.

Néha voltam buliban, de egyszer sem ittam.Soha...

Sosem csókoltam még meg senkit.

Pedig nagyon szeretném. De nem megy...

Úgy érzem, hogy értelmileg fejlettebb vagyok a koromnál.

Érzelmileg pedig úgy érzem, nagyon le vagyok maradva.

Nagyon zavar, és szeretnék valamit tenni.

Önértékelési gondjaim szerintem nincsenek. Vagy nem tudom.

Szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet ez. Belülről pedig érzem a növekvő stresszt. Más is járt ebben a cipőben?

Ki lehet belőle lábalni?

Próbáltam tényszerűen írni, ahogy tőlem telik.

Esetleg, ha tudtok erről a jelenségről valamit, és megosztanátok velem, azt nagyon megköszönném.

Természetesen minden válaszra nyomni fogok egy zöld kezecskét.

Mégegyszer köszönöm ha elolvastátok!


2020. máj. 3. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy kötődési zavar áll a háttérben, nekem legalábbis úgy hangzik. Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Milyen volt a gyerekkorod?

Az hogy nem iszol nem cigizel, és ezek a dolgok nem is érdekelnek az szerintem abszolút pozitívum. Nekem sajnos volt dolgom mindkettővel és nem egyszerű letenni.

2020. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vacuolum válasza:
64%
Eltérsz az átlagtól, ez van. Ha jól érzed magad feleslegesen vergődsz ilyeneken. Amúgy lehetsz erősen introvertált, asexuális vagy tudat alatt szorongsz, meg még sok más. Ha nagyon érdekel mi okozza ezeket pontosan akkor menj el egy pszichológushoz és beszélj vele.
2020. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 évesen nincs még kialakult személyiséged, ez nem baj. Értelmes vagy és érdeklődő, majd alakul ez.
2020. máj. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!