Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dicsekedik folyton nekem?

Miért dicsekedik folyton nekem?

Figyelt kérdés

Év vége fele az egyetemi beadandók és zárthelyik száma sűrűsödik.

Az emlitett csaj sokszor ír nekem, hogy milyen szarul áll a beadandókkal, holott tudja jól hogy én még ott se tartok, ahol ő (férfi létemre mondjuk nem szeretek nyafogni folyton)

Ezenkívül, amikor megtudjuk a zárthelyik eredményét rögtön ír...ilyenkor tudom, hogy neki jól sikerült, és csak azért ír, hogy rákérdezzek, és elmondhassa...Múltkor direkt nem kérdeztem rá, de aztán csak elmondta, pedig nem kérdeztem.

Miért viselkedik így?


2020. máj. 9. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen a személyisége.

Lehet kedvel téged és azt szeretné, hogy megdicsérd hisz ez jó érzéssel töltené el.


Engem viszont elégé idegesítene tehát megírnám neki, hogy nem érdekel hogy sikerült :D

Persze nem így hanem csak udvariasan valahogy szépen finoman, ne pontozzatok le ezért xD

2020. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!