Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom hogy valaki érdemtelenül...

Tudom hogy valaki érdemtelenül jutott előre és mások istenítik mert nem tudják az igazat?

Figyelt kérdés

Munkatársam volt az illető. Buta mint a föld, kibukott az egyetem első félévében, nyelvtudása is zéró. A munka se ment neki, folyamatosan megrovásai voltak. Közös megegyezéssel el is küldték! Azt hittem valami gyárban fog kikötni kb. Ehhez képest nemrég láttam viszont mint milliomos vállalkozónő! Blúz-szoknya, nagymenő stílus, ő a semmiből építette fel a cégét. Mindenki akit ismerek elájul tőle, senki sem kérdőjelezi meg a létjogosultságát a csajnak. Beszéltem régi ismerősökkel és mind ugyanazt mesélte: összejött egy gazdag külföldi fickóval, kiköltözött külföldre majd a válás után hazatérve, még mindig rendkívül rossz angol tudással, megvette egy cégnek a 20%-át és a külföldi tulajok kinevezték ügyvivőnek. Kb embereket vesz fel és smúzol, ismerem a cég igazi agyát, a gazdasági igazgató az. Ehhez képest az xy cég tulajdonosa és vezérigazgatójaként szerepel! Mintha az övé lenne az egész! Úgy is beszél róla, mint aki felépítette a céget!

Nagyon idegesít a tudat hogy hazudik és megtéveszt! Voltatok már így? Az is zavar hogy senki nem hisz nekem, még azt sem hogy munkatársak voltunk. “De hát volt a neten, hogy ő külföldön nőtt fel és pár éve költözött Magyarországra”. Csak mert ezt hazudja.

Ismertek híresebb embert gyerekkorból, akiről tudjátok hogy nem is úgy volt az ahogy manapság előadja?


Nevet nem fogok írni mert annyira-annyira nem közismert, max aki a gazdasági újságokat olvassa vagy szakmabeli az ismerheti.


2020. máj. 11. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szakmailag hülye, de valamiben mégis jó.


Ne fájjon, építsd a magad életét, különben az ilyenek nyernek teret

2020. máj. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 megoldás van.

Az egyik, hogy csak egy ostoba stróman, aki aztán megy a sittre.

Láttunk már ilyet, elég Pelikánra gondolni.

Vagy van a másik, hogy bekeveredett egy körbe és látta hogyan kell csinálni, aztán ő maga is megcsinálta.

Ilyet is láttunk már.

2020. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem érdemli meg, de ritka rosszindulatú vagy, hogy ennyire szenvedsz valaki szerencséjétől, aki nem is ártott neked. Miért tenne boldoggá, ha gyárban lenne? Igazi proli mentalitásra vall, főleg hogy még nyomozol is utána és igyekszel bemocskolni mások előtt. Akkor is, ha jogos, undorító, hogy ez ilyen fontos neked. Ha egyszer elbukik, akkor sem teljesül be a boldogságod, keresel mást, aki szerinted nem érdemel meg semmit és immár rajta károghatsz.
2020. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy az életben van egyfajta rendezőelv: ma nekem, holnap "neked". Tehát az élet elrendez dolgokat.
2020. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen, ő is jó valamiben, a punci értékesítésében.

Ne irigykedj, hagyd rá.

Ha levette a kezét róla a gazdag exférj és szakmailag nulla, akkor ki fog kerülni a kosárból előbb-utóbb

2020. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából az zavar, hogy meggebedek a tanulásban a mai napig, folyamatosan fejlődök, mindent megteszek, jó szakembernek ismernek, de ha a számokat nézzük, nem tartok sehol! Ennyire becsül meg az ország. Egy ilyen buta helyezkedős nő meg fel van emelve az egekbe ahonnan lenéz buta létére az egyszerű parasztra. Menjek külföldre .... nekem nagyon számít a család és a betegeskedő szüleimet nem fogom itt hagyni magukra.

Az is idegesítő hogy az átlag ember még isteníti is az ilyen ügyeskedőket. Hallottam már nagyon sok tanult embertől hogy a xy tenderes milyen ügyes ember, az xy celeb semmittevő milyen talpraesett, stb. Ez kell az embereknek manapság, rájuk néznek fel?

2020. máj. 11. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az ország tehet róla, hogy nem tudod a tehetségedet jól prezentálni (sajnos én sem vagyok túl jó ebben), akinek meg a celeb a mérce, azt felejtsd el. Azok annyira alja emberek, hogy egyszerűen ignorálni kell a véleményüket, mert csak tévútra visznek
2020. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!