Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja rengeteg...

Miért gondolja rengeteg ember, hogy az a férfi, aki a nagyon kövér nőket szereti nem normális?

Figyelt kérdés
Sok kérdést írtam már ki kövér nőkkel kapcsolatban.Mindig pozitívan írtam róluk,nem titkolva,hogy rajongok értük. Kaptam ezért már hideget-meleget.Beteg,aberrált,elmebeteg stb. Nem értem miért ekkora csoda az ízlésem. Amúgy teljesen normális,diplomás férfi vagyok. Egy "hibám" van: imádom a kövér nőket.

2020. máj. 11. 15:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért van ez a fórum,hogy kérdezzenek az emberek. Akit idegesítenek a kérdéseim,miért olvassa el? Én csak azokat a témákat olvasom el,ami érdekel. Mást szidni ismeretlenül nem szoktam.
2020. máj. 11. 15:55
 12/18 Tiszakanyar ***** válasza:
67%

"Azért van ez a fórum,hogy kérdezzenek az emberek."


Kérdezni se kötelező. Így is elég hulladék kérdés van, nem kell ezek számát növelni. Az, hogy neked mi a fétised, senkit nem érdekel, tartsd meg magadnak, ne írj ki róla állandóan kérdéseket és kész, nem is zavarsz senkit.

2020. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

"Azért van ez a fórum,hogy kérdezzenek az emberek. "


De te nem kérdezni akarsz, csak kényszeresen reklámozni a vonzalmadat.

2020. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
És te miért olvasod el kényszeresen azt amire csak kötözködéssel reagálsz, előző?
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

@16:08


Én veled ellentétben a kérdésre válaszoltam. :)

2020. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

A szélsőséges túlsúly nem egészséges, idő előtti halálhoz vezet, nem beszélve az egyéb betegségekről.

Ha lenne egy kövér barátnőd, aki le akarna fogyni, hogy egészségesebb legyen, támogatnád ebben, vagy elhagynád, és keresnél egy másik kövér nőt?

2020. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sunshinedoll ***** válasza:
8%
Mert az emberek utálják a kövér nőket, és el nem tudják képzelni, hogy másoknak tetszhet. (:
2020. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28%

Attól, hogy az aberráltságod reklámját kérdésként fogalmazod meg, az még reklám marad. Erre vered, mindenki jól tudja.

A fórum pedig NEM erre van.

2020. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!