Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogyan tovább?

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lassan28 éves leszek férfi vagyok soha életemben nem volt se szexuális kapcsolatom se csók sem volt semmi plusz amit átéltem az leírhatatlan,de miért van az hogy semmit sem tudok magam elintézni se egy megrendelést se munkát nem tudok szerezni semmit miért vagyok szerintetek ennyire életképtelen?egy egyszerű rendelést nem tudok magam semmit se mindent anyám csinál helyettem hogyan változtassak ezen hogyan legyek szerintetek önálló vagy mi okozza ezt a gének? Kérem válasszoljanak értelmesen
2020. máj. 11. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

El lett bas_va a nevelésed.

Mi olyan nehéz egy rendelésben? Megadod a címet, nevet, aztán hozzák amit kértél.

2020. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
El kell költözni!
2020. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan ha sjta magamra még csak mosni sem tudnak plusz mosogatni se életképtelen vagyok
2020. máj. 11. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
És úgy mégis ki a hibás, hogy ilyen lettél?
2020. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt magam de valami vérrel baj lehet a vér nem válik vizze
2020. máj. 11. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opcio hogy megtanulsz fözni mosni csekket fizetni meg nözni? Vagy nem ertem
2020. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a véreddel semmi baj, csak eddig is megcsináltak helyetted mindent! Igy életképtelenné tettek, változtass rajta sürgősen! Bármit meg tudsz csinálni, az internet szájbarágó módon segít neked (főzés, mosás, megrendelé s, stb-).

Ha nagyobb önbizalmad lesz, a párkeresés is menni fog!

2020. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2020. máj. 11. 21:06
 9/11 anonim válasza:
100%

Már bocsánat, de mi az, hogy nem tudsz mosni magadra, meg mosogatni????

A mosógépbe csak be tudod tenni a ruháidat nem? Meg meg tudsz nyomni egy gombot, hogy elinduljon a mosás? Az már keményebb dió, hogy utána

2020. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Bocsánat véletlenül elküldtem előbb....

Szóval, az már lehet keményebb dió, hogy a mosás után a ruhát ki is kell teregetni, de talán megbírkóznál vele.....

A mosogatás meg aztán igazán nem bonyolult....szivacs+mosogatószer+mosatlan edények....

Ha ezeket nem tudod megcsinálni, valóban életképtelen vagy, de szerintem inkább csak nagyon-nagyon lusta. Sajnos félre neveltek, anyukád mindent megcsinált helyetted felnőtt korodban is, nem engedte, hogy önállósulj, de ezt magadtól is elkezdheted ám, ha annyira zavar....

2020. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!