Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vagytok a legbüszkébbek...

Mire vagytok a legbüszkébbek magatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legyen ez az életben elért sikereitek, külső jegyeitek, vagy bármi egyéb, ami elégedettséggel tölt el benneteket.

#önbizalom #pozitivitás #élet apró örömei
2020. máj. 11. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Az utazásaimra. Mindenképpen fogok hosszabb időre, minimum fél évre is menni majd ha úgy alakulnak a dolgok, de mindig is egyedül utaztam 17 éves korom óta, szociális fóbiás, vékony fiatal lányként. A 2019-es nyaramat nagyon szerettem, először egy hónap backpacking a Balkánon, ami nem volt mindig jó, nagyon sok nehéz helyzet volt, nagyon sokszor sírtam, de mégis annyira szívesen újraélném az egészet. Aztán egy hétre hazajöttem, majd mentem Barcelonába 10 napra, ami mondjuk inkább volt pihenés, mint kaland, azért ott is büszke voltam magamra, pl azért, mert mertem csak spanyolul beszélni mindnekivel, minden körülmények között úgy, hogy itthon tanultam csak spanyolul, és csak nagyon-nagyon-nagyon alap szinten "tudok". De amúgy nem erre vagyok a legbüszkébb, nem tudom, miért emeltem ki. :D Összességében arra, hogy egyedül utazok, mindig mindent megoldok, és sok helyzetben kénytelen vagyok bátor lenni, meg a kalandvágyam is pozitívum szerintem.
2020. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11# Egyet nem tudok,miért hagytuk abba a privát beszélgetéseket?

Pedig én nagyon szerettem veled beszélgetni.

2020. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Ki vagy? :O Van, akivel csak azért maradt abba, mert szimplán nem tudtam mit visszaírni, mert nem megy a small talk. Életemben először ismertek fel egy hozzászólásom alapján itt. xd
2020. máj. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13#Szerintem te nem tudod én ki vagyok már?

De én teljesen emlékszem rád ami lehet furcsán hangzik,de ezt a történetet nekem is el mesélted,nem tudom mi a helyzet azóta veled?

2020. máj. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igazából semmire, amim van, az sem az én munkám eredménye


Az önbecsülésem meg nuulaaaa

2020. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Erős vagyok, szép, okos is. Más erről csak álmodhat.
2020. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Önmotivált vagyok, szorgalmas, tanulok a saját hibáimból, és minden évben előrébb vagyok az életben, mint korábban.
2020. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az állapotomhoz képest sok dolgot csináltam már, mert van bennem egyfajta akarat, életösztön.
2020. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
A növény gyűjteményemre és a kislányomra.
2020. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lemostam a bicómat
2020. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!