Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult már, hogy facebookon megtaláltak olyanok, akiket csak látásból vagy látásból se ismerek, de az egyetemmel, tananyaggal kapcsolatban kérdeztek. Én mindig udvariasan és részletesen leírtam mindent, sok esetben sok sikert is kívántam. Erre nem egyszer fordult már elő, hogy bár látták az üzenetet, de egy köszit nem voltak képesek rá írni azóta se. A napokban a húgom kért meg, hogy egy ismerősének kérdései vannak és, hogy segítsek. Minden kérdését megválaszoltam, biztattam is. Erre a nagy semmi volt a válasz. Igazából már elegem van ebből, lehet most már nem is válaszolok, ha valaki megint rám ír azzal, hogy segítség kell. Miből áll megköszönni?
2020. máj. 12. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam köszöngetni, ha valaki válaszol egy kérdésre, de nem is várom el. Az csak eggyel több levél a napi forgalomban, senkinek sem hiányzik. Nálunk ilyen a társaság, ha tudunk, segítünk, ha nem, akkor segítünk keresni olyat, aki tudja a választ.
2020. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!