Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most, hogy feloldják Budapeste...

Most, hogy feloldják Budapesten a kijárási korlátozást, más is pontosan ugyanazt fogja csinálni, mint az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés
Bőven elég embert látni a tömegközlekedésen, alig várom, hogy hazaérjek, és ne kelljen a többieket elviselni. Épp ezért pontosan ugyanolyan boldogan fogom tölteni a 4 fal közt az életem és önképzem magam, lefoglalom magam, mint a bulikázó emberek akik az olcsó, vizezett, minőségtelen sörtől 15 percre nagyfiúknak és nagylányoknak érezhetik magukat.
2020. máj. 16. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűleg igen, de za élet bármit hozhat.
2020. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szép lassan kezd majd visszatérni az élet, az biztos. Sajnálom, hogy te nem tudod élvezni.
2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 szerintem ő eddig élvezte, az igaz, hogy introvertáltként sokkal jobb volt ez a karantén, mint buszra zsúfolódni minden nap.
2020. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Honnan tűnt el az élet? Reggel és kora délután nyitva voltak a boltok eddig is, kaját lehetett rendelni, Kimehettél a szabadba sportolni, kb. at csináltál, amit akartál.

Ja, a szórakozóhelyek bezártak, és így nem volt másfél hónapig napi szinten hétvégente összehányva a Blaha, és nem üvöltöttek tinik az utcákon részegen? Akkor már inkább kijárási korlátozás 2050-ig. :)

2020. máj. 19. 11:38
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, azért elég demagóg vagy. A szabadban sportoláson kívül nemcsak hányásig lehet inni az otthonodon kívül. Színházat még nem láttál? Mozit? Igényes, elegáns éttermet? Koncert? Bowlingpálya? Vagy az már automatikusan szararc, aki nemcsak otthon szereti a popóját vakarni?
2020. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindazok, amiket felsoroltál, olyan dolgok, amikre ha az embernek 2-3 hónapig nem volt lehetősége, talán még nem halt bele ember, de mégcsak nem is betegedett meg benne.
2020. máj. 19. 13:56
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez is elég puruttya hozzáállás - "nem haltá" bele, kuss" - attól még hiányozhat, és érinthet másokat nehezen. Nekem pl. visszajött a depresszióm, ami ezekkel kezeltem, senkinek sem kívánom.
2020. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem igenis jól esett ez a 2 hónap lelassulás és egyedüllét. Az én idegeimnek pont ez kellett.


Nagyon remélem, hogy amikor majd 100%-ban visszaállunk, nem kell heti 5 nap bebumlizni az irodába (személy szerint nekem a heti 1 nap iroda is untig elegendő lenne), és a saját életemre nézve remélem, megtarthatom ezt a némileg lassabb életvitelt.


Elméletileg minden ember más, nos nekem a normál hétköznap rohanása, sok embere, nyüzsgése épp olyan rossz, mint másnak az elmúlt időszak.


Nekem a baráti kapcsolatok rovására ment a dolog, ugyanis a szabadidőmben (már amennyi volt), csak egyedüllétre vágytam meg hogy kialudjam magam.



Levegő amúgy a lakásban is van, köszönöm, most is nyitva az erkélyajtó és direkt nem bukóra, hogy szellőzzön is.



Szóval én a kérdezővel vagyok.

2020. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!