Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy érzitek magatok egy olyan ember társaságában, aki nem kerüli a fizikai érintkezést veletek, sőt...?

Figyelt kérdés

Nem a tapizós, ölelgetős emberekre gondolok, hanem azokra, akik így akár idegenként hozzátok nyúlnak. Például pacsizni akarnak veletek, ha olyan helyzetben vagytok, vagy ha egy bulin mondjuk elhalad mellettetek, megérinti a vállatokat vagy mikor először beszélgettek és mondasz valami rokonszenveset vagy mikor mesélni készül valamit, lelkesen a válladra/karodra teszi a kezét és úgy mondja, hogy "képzeld..." vagy hasonlók. Vagy ha kezébe veszi egy hosszabb nyakláncod medálját vagy megsimítja a hajad, mielőtt megdicséri.


Ez inkább ellenszenves vagy rokonszenves?


2020. máj. 20. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Ellenszenves az ilyen, mostanában már szólok, hogy "nem kellene". Nem szeretem a tesi kontaktust.
2020. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Clay Morrow ***** válasza:
76%
Alapvetően nem gondolok erről a dologról rosszat, nem árt igazából, de én nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire, és nem díjazom a tapogatást úgy igazából senkitől, én ilyen vagyok.
2020. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Határozottan ellenszenves.

Az első ilyen alkalommal határozottan, de normálisan megkérem hogy velem szemben ezt hanyagolja. Ha nem képes rá, akkor mellőzöm vele a találkozást élőben.

Gyűlölöm, ha a páromon kívül más ember hozzám ér.

2020. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben ezt túlzott bizalmaskodásnak, tolakodásnak érzem, alapvetően úgy reagálok, hogy megrezzenek. Szerintem akármennyire is "érintős" típus az ember, azért tudnia kellene ezt kontrollálni olyan emberek körében, akiket nem ismer. Persze, kivételek vannak, nyilván fel illik segíteni valakit, aki elesett, vagy ha mittudomén, egy buliban van egy játék, és összesorsolnak két ismeretlent, akik utána együtt nyernek, egy pacsi belefér természetesen.
2020. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!