Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire visszataszító az ha...

Mennyire visszataszító az ha valaki nem anyagias?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem költeni a pénzt feleslegesen, mert frusztrál ha olyan kiadásom van amiről biztosan tudom hogy örökre elvész.

Természetesen én is szoktam szórakozni de szuper olcsón. Évente legfeljebb 100 ezer Ft-ot költök csak ilyesmire, a maradékból tartalékokat képzek akár beruházásokra, akár nehezebb napokra esetleg egy vállalkozásra a későbbiekben. Nyilván ezzel nem az a célom, hogy önsanyargatásba kezdjek. A ruháimat én sem a turkálóban veszem. De egy nagyobb volumenű nyaralásra vagy sznobtermékre kiadott pénz már szorongással töltene el.


Szerintetek ez mennyire hátrányos manapság (elsősorban párkeresés céljából) egy olyan társadalomban amikor mindent ki kell tenni, még azt is ami távol áll a valóságtól?



2020. máj. 31. 17:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Minden penzbe kerul. Aki nem ad meg maganak mindent, az igenytelen sajat magaval szemben. Egy eleted van es csak ezzel kufarkodhatsz. Nem erdemes magadon sporolni, mert nem tudod kesobb bepotolni ... mindenkinek csak egy huzasa van.
2020. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Negatív irányban visszataszító, szóval vonzó.

Nagyon buta szavazási válaszokat adtál meg.

2020. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Negatív irányban visszataszító, szóval vonzó."


Te meg nagyon buta kommentet írtál. Mi a francot akar ez jelenteni?

2020. máj. 31. 18:47
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Az tény, hogy én sem tudtam szavazni, mert vagy csak a bunkó első válasz van.. vagy többnyire olyan válaszok amik inkább a saját elgondolásodat erősítik.


De tudod mit, ajánlok egy könyvet:


M. J. De Marco - Gyorsítósáv a milliókhoz


Nem az a lényeg, amit a cím sugall. Olvasd el. A végén tudni fogod, a választ a kérdésédre. Hasznos lesz.


Jó olvasást!

2020. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
És megint oda akarsz kilyukadni, hogy a nők anyagiasak és ezért nincs csajod?
2020. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha ezt betegesen csinálod, akkor visszataszító (nekem). Ha találsz egy hasonló gondolkozású párt, akkor tökéletesen rendben van.

Én a jut is marad is elvét követem, ahogy a párom is. Sokkal kisebb lábon élünk, mint amin élhetnénk, illetve szerintem pont ez az az életszínvonal, amin élhetünk a bevételeink mellett, hogy mindig kicsit jobb legyen. Viszont évente többször megyünk el belföldön is ide-oda egy egy hétvégére és külföldre is nyaralni. Nekünk ezek hatalmas élményeket adnak, amiket nem cserélnék el semmire. Jó érzés a képeinket nézegetni, mennyi helyen voltunk már.

Nekünk ez a luxus, amire azt mondjuk azért dolgozunk, hogy éljünk és erre megéri költeni.

Ha találsz egy megfelelő párt, akivel ebben közösek a nézeteitek, akkor boldog életetek lesz.

2020. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem gond, csak ne erőltesse a másikra az életstílusát.
2020. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15%
Tekintsd befektetésnek azt is, hogy az ötcombú van most leginkább.
2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Régebben nem költekeztem, új mp4 lejátszót vettem, ha kellett, de nem jártam el, nem vásaroltam ruhakat, stb.


Majd lett egy barátnőm (mmint nem szerelmem, hamem barátnőm, én is nő vagyok) és azzal kezdődött, hogy nem csak elment miatta minden megtakarításom, de a zsebpénzemből sem jöttem ki.


Állandóan kellett költeni a pénzt, ha bele voltam.


Folyt köv.

2021. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!