Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi leszbikus not ismertek...

Mennyi leszbikus not ismertek szemelyesen?

Figyelt kérdés

Csak azert kerdezem, mert mostanaban barmilyen filmet vagy sorozatot nezek, legalabb egy leszbikus par van benne.

En nem akarom elhinni, hogy ez ennyire elterjedt lenne, mint ahogy beallitjak es olyan sorozatokba is beteszik, ahol a fohos 4 evadon keresztul ferfiakat szeretett, es ez szamomra elrontja a filmet vagy sorozatot.

Olyan kb, mintha minden filmben kell lennie egy leszbinek, egy feketenek es egy azsiainak is. Semmi kifogasom, ha valaki a noket szereti, de en pl 12 ev alatt 2-vel talalkoztam osszesen, pedig sok helyre jarok, szorakozni, ismerek sok embert.


2020. jún. 2. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Ismerek leszbikusokat szemelyesen.
Nem ismerek leszbikusokat szemelyesen.
Ismerosok ismerose leszbikus.
63 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem ismerek és az ismerősi körömben sincs. Vagy legalábbis nem tudok róla. Kb. 20 éve volt egy nő, aki a környékükön lakott.
2020. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Kettőt ismerek. És a jelenség engem is idegesít.
2020. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Quatermain ***** válasza:
Egy kézen megtudom számolni, de hogyha itt körülnézel a kérdések és témák között akkor láthatod hogy mennyire elterjedt vagy sem.
2020. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem személy szerint egyik legjobb barátnőm is az és párja is van. Így például felőlük nagyon sok olyan viszonylag közeli személyről/ismerősről is megtudtam hogy az hiába nem néztem volna ki belőlük.
2020. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal többen kalandoznak a saját nemükkel, mint feltételeznéd. Ezért sokkal több leszbikus nőt ismersz, mint gondolnád. Csak titkolják.
2020. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
79%
Én biszexeket ismerek. Velem együtt 4-en vagyunk az osztályunkban. Az évfolyamban ezen kívül még egy valakit tudok aki vagy biszex vagy leszbikus. Szerintem általában a legtöbb ember minimum látásból ismer egyet, csak nem tudja róla, hogy az.
2020. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Legalább 4-et számoltam most össze a közelebbi ismerősök között, de távoli ismerősből biztos van több, csak nem tudok róla.

Mindenkinek az ismerősi körében van meleg ember statisztikailag, ha valaki nem tud ilyenről, az azért van, mert az illető nem mondta el neki.

2020. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Hála isten egyet sem. De valahogy mégis megtalálnak, és olyanokat írnak, hogy a gyomrom kifordul... komolyan, eddig nem volt bajom velük, de hogy mindegyik amelyik betalàl, fel akar szedni, eléggé kiábrándító. Szóval igyekszem kerülni őket, ha mégis összefutnék egyel.
2020. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van legalább egy leszbikus munkatársam, de az első két évben nem tudtam róla. Nem néz ki speciálisan. Egyszer szóba került ilyen téma, akkor mondta - addig se titkolta, csak nem került szóba.


Szóval neked is simán lehet ilyen ismerősöd, akár több is. Nem kell egy leszbikusnak föltétlenül extravagánsan öltözködni vagy viselkedni. Másrészt szerintem Magyarországon a megbélyegzettség miatt jobban rejtőzködnek a leszbikusok, azért is látsz kevesebbet. Így alulbecsülöd az arányt ahhoz képest, amit gondolnál, ha külföldön élnél.

2020. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Egyről tudok biztosan.

Engem is idegesít ez a jelenség.

Nekem a TWD-nál tűnt fel először a feketékkel. Aztán évadokon keresztül azon nevettünk párommal, hogy ha feltűnt egy új fekete karakter, akkor az előzőnek halnia kellett, hogy meglegyen a darabszám.

2020. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!