Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi leszbikus not ismertek...

Mennyi leszbikus not ismertek szemelyesen?

Figyelt kérdés

Csak azert kerdezem, mert mostanaban barmilyen filmet vagy sorozatot nezek, legalabb egy leszbikus par van benne.

En nem akarom elhinni, hogy ez ennyire elterjedt lenne, mint ahogy beallitjak es olyan sorozatokba is beteszik, ahol a fohos 4 evadon keresztul ferfiakat szeretett, es ez szamomra elrontja a filmet vagy sorozatot.

Olyan kb, mintha minden filmben kell lennie egy leszbinek, egy feketenek es egy azsiainak is. Semmi kifogasom, ha valaki a noket szereti, de en pl 12 ev alatt 2-vel talalkoztam osszesen, pedig sok helyre jarok, szorakozni, ismerek sok embert.


2020. jún. 2. 09:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4et ismerek.
2020. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ok, koszonom a valaszokat.

Ugy latszik, hogy elegge vakon kozlekedem a vilagban :)

2020. jún. 2. 11:20
 13/27 anonim ***** válasza:

Az alattam lévő évfolyamból az egyik haverom barátja leszbikus, meg egy volt osztálytársam, aki elköltözött.


Amúgy az ilyen sorozatokba politikai nyomás miatt teszik be, mert előfordulhat, hogyha nincsen benne leszbikus vagy fekete, akkor egy-két hírportál homofóbnak hozza le a sorozatot. Annyi tényleg nincs a valóságba, mint a sorozatokba.

2020. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem,hogy mi a bajotok az ilyen karakterekkel.Igazából úgy tapasztaltam,hogy a lmbt+ tagok szeretik mikor van egy ilyen szereplő egy filmbe/sorozatba.
2020. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tudok egyről sem, de biztosan van. Egyébként kevésbé feltűnő és ezáltal kevésbé idegesítő ha ez a jelenség nőket érinti. A férfiak esetében hányingerem van ha meglátok egyet, de sose adok neki hangot, mert nem vagyok olyan.
2020. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kettő leszbikus és kb féltucat biszex női ismerősöm van. Mindenkit az egyetemről vagy pedig gyakorlati helyeket ismertem meg, szóval nem valami lmbt klubban. :D Mostanság egyre többször veszek észre párokat is Budapest utcáin.


24/F

2020. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú. Én a filmekben megnyerő, intelligens, romantikus férfiakat szoktam látni, márpedig a valóságban egy ilyet sem ismerek. A filmek fikciók, nem kell túl sok értelmet tulajdonítani nekik.
2020. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

Én elég sokat ismerek, mivel a sulis barátnőm csajpárti, így mindig megismertem az aktuális barátnőit, vagy azok barátnőt. Plusz több ismerősöm is nemrég vállalta fel.

A filmekben pontosan azért vannak ilyen karakterek, mivel a mai világban, ha pl egy film/sorozat csak heterokból és csak fehér emberekből állna, akkor rasszista jelzőt kapna.

Szerintem ez tök jó, szép lassan csak nyitottabb lesznek talán azok is, akik képtelenek elfogadni a másikat.

2020. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
En elfogadom, azt csinal a masik amit akar, csak valahogy nem mindig szeretnem ezt nezni tv-ben. Es konkretan az utobbi 2 evben nem volt olyan film vagy sorozat, hogy ne hoztak volna ezt fel, eleg surun a baratno meg vagy fekete vagy azsiai vagy latin, nekem ez a mar majdnem agymosas resze nem tetszik a dolognak.
2020. jún. 2. 13:47
 20/27 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm..:)
2020. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!