Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi leszbikus not ismertek...

Mennyi leszbikus not ismertek szemelyesen?

Figyelt kérdés

Csak azert kerdezem, mert mostanaban barmilyen filmet vagy sorozatot nezek, legalabb egy leszbikus par van benne.

En nem akarom elhinni, hogy ez ennyire elterjedt lenne, mint ahogy beallitjak es olyan sorozatokba is beteszik, ahol a fohos 4 evadon keresztul ferfiakat szeretett, es ez szamomra elrontja a filmet vagy sorozatot.

Olyan kb, mintha minden filmben kell lennie egy leszbinek, egy feketenek es egy azsiainak is. Semmi kifogasom, ha valaki a noket szereti, de en pl 12 ev alatt 2-vel talalkoztam osszesen, pedig sok helyre jarok, szorakozni, ismerek sok embert.


2020. jún. 2. 09:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

kapásból 5-öt személyesen , de ha nagyon összeszámolom a barátnőm révén sokkal többet ismerek.

Nemcsak leszbikusokat, hanem biszexuális nőket is.

Bár azt gondolom, akinek a baráti társaságában legalább egy van, annak sokkal több is...

Mi anno sokat jártunk amolyan "meleg bisztróba" a barátnőmmel és sokan jártak oda nem melegek is..:)

Én azt gondolom , hogy a legtöbben teljesen elfogadóak, de lehet csak a mi társaságunk ilyen, nem tudom..

2020. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Amerikai sorozatban még jó, hogy egyre több a person of color, nehogy már a kis keleteurópai nyomiseggű náci világnézeted diktálja, mi lesz a tévében.
2020. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hármat ismerek személyesen.
2020. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyet ismertem egy rövidebb ideig volt munkakapcsolatunk. (F)
2020. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Olyat, akiről tudom hogy az csak egyet. Találkoztam többel is, de őket nem nevezném azért ismerősnek. Valószínű van több is, csak nincs rájuk írva ,hogy "leszbi vagyok".

Szerintem nem baj, hogy most ennyire felkapott téma lett a szexuális másság, előbb-utóbb csak eltűnik a sok homofób.

2020. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen sorozatokat/filmeket nézhetsz, de ezt én elég ritkán tapasztalom, pedig rendszeresen nézek sorozatot/filmet.
2020. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de annyit tennék hozzá hogy én biszex vagyok, amit mindig is tudtam, de csak gimi után vállaltam fel nyíltan. Azelőtt egy darab meleg,biszex, leszbikus embert nem ismertem. Coming out után három közeli barátnőm, az egyik unokatesóm vallották be hogy ők is azok, meg egy fiú barátom hogy meleg. Sose gondoltam volna róluk, és ha nem vállalom fel magam, szerintem mai napig azt hinném hogy én vagyok az egyetlen nem hetero az ismerőseim közt.

Egyetemen már nem titkolóztam, és mivel volt ott barátnőm, bekerültem egy olyan körbe, hogy nagyon sok mindenkiről megtudtam. De legtöbben nem hirdetik, sok mindenkinek a családja se nagyon tudja, és nem “néznek ki melegnek”, szóval nem olyan feltűnő “tipik leszbik meg b*zik” mint amilyennek be vannak skatulyázva.

A lényeg, hogy szerintem mindenki ismer legalább 1-2, de lehet hogy több lmbt embert, csak nem tud róla.

2020. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!