Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Betegesen rendmániás vagyok. Amíg egy porszem is található a szobámban, nem tudok semmihez kezdeni, ráadásul ez felidegesít, és végül hagyom a francba a teendőimet.

Mit tehetnék?



2020. jún. 4. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdem meg szokni az olyan válaszolókat mint itt az egyes. Már csak kínomban nevetek. Ez rendben van vannak ilyen emberek,ha nem tetszik go pszchiológus. Vagy keress valami más hobbit.
2020. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö: az egyes egy beteges alak, nem érdemes egyáltalán figyelembe venni.


A problémádra a megoldás egy pszichológus lenne, aki segít megszüntetni ezt a fajta kényszert! Kezelés nélkül csak rosszabb lesz és idövel egyáltalán nem tudsz normális életet élni.

2020. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Valahogy gondoltam, hogy lesznek itt unatkozó és kiégett férfiak, akiknek azért nincs kapcsolatuk, mert a nők iránti tiszteletük elakadt valahol Szaúd-Arábiában :)

Várok még hasznos válaszokat.

2020. jún. 4. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát de nem írtam semmi rosszat :) A nőkre jellemző a rend-és tisztaságmánia :) Nehogy már a tények közlése is fájjon :D
2020. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez esetben sem válaszoltál a kérdésemre
2020. jún. 4. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 nyilvánvalóan troll vagy vagy csak egy idióta, de nem egy rendmániás faszit ismerek. A túlzott pedanteria mindkét nemre jellemző. Valami kényszer van mögötte aminek az okát egy pszichológussal kell felderíteni.
2020. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez tényleg zavar, porszívózz és törölgess minden nap. Nem egy nagy szám azért.
2020. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

fuhh hát szívesen átvennék a rendmániádból egy kicsit, mert nekem meg az a bajom, hogy lusta vagyok megmózdítani a fenekem, pedig elég kosz van :D

Adj valami tippet kedves kérdező :D

2020. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es, azt gondolod nem egy nagy szám, de kíváncsi lennék az arcodra, mikor harmadjára raksz rendet és takarítasz fel az egész lakásban, de még mindig nyugtalan a lelkiismereted. Ez nem azt jelenti csak, hogy minden nap elvégezzük ezt a rituálét, hanem azt, hogy naponta többször kényszeresen. Nem olyan jó érzés, hidd el.
2020. jún. 5. 08:03
 10/11 anonim ***** válasza:

EZ kényszerbetegség, egyelöre még nem túl komoly formában. De ha nem fordulsz szakemberhez, egyre rosszabb lesz és a végén az egész életed napi 24 órában takarításról fog szólni, amig egyszer csak összeomlasz.

(Egy ismerös családnál volt ilyen, a nö végül zárt intézetbe került, mert annyira elhatalamasodott rajta a mosási kényszer, hogy másként nem tudtak vele semmit sem kezdeni)


Pszichológusok segítségével ezt rendbe lehet hozni, minél elöbb kérj segítséget!

2020. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!