Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Homofóbok vagytok?

Homofóbok vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint utáljátok-e a melegeket?

2020. jún. 7. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Semmi bajom velük (NŐ VAGYOK)
Semmi bajom velük (FÉRFI VAGYOK)
Bárcsak eltűnne az összes b*zi (NŐ VAGYOK)
Bárcsak eltűnne az összes b*zi (FÉRFI VAGYOK)
117 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Ha egy ember magatartása nem tetszik, akkor az nem azért van mert szőke hajú vagy kék szemű, hanem mert amit csinál az nem helyénvaló.

Az a faktor, hogy ő most milyen hajszínű, mit szeret enni, kivel szeret lenni, teljesen mindegy az embersége szempontjából.

2020. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen lényegtelen számomra hogy ki kit szeret.Fiú fiút,lány lányt.Nem számít.A szeretet a világ legerősebb érzése.Nincs különbség heteró vagy homoszexuális szerelem/szeretet között.
2020. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem utálom őket, sőt van meleg barátom is, de magát a melegséget egyáltalán nem tartom normális dolognak, nem ez a természetes, nem szeretem amikor az arcomba tolják és az végképp felháborít amikor egy iskolában elkezdenek érézkenyíteni a melegekre, előbb mint egy mozgássérültre vagy vakra.
2020. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a homofóbok se a melegeket utálják hanem valamelyik ember unszimpatikus. Amivel semmi gond mert akkor nem kell vele barátkozni stb. Ha rosszat tesz akkor meg ez olyan mint pl:ha valakit bántalmaz egy pap akkor nagyobb eséllyel lép ki az egyházból. Értem, hogy utálod mert rossz a tapasztalatod 1-2 emberrel, de ha van ellenpélda is akkor nincs miért az összeset utálni csak azokat akik toxikusak. Akkor meg elkerülöd..
2020. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy vagyok vele, hogy kivel fekszenek le, az a magánéletük része és nincs közöm hozzá. Ha két srác, férfi szeretik egymást és lefekszenek, akkor senkinek nem ártanak vele, miért ítélném hát el őket?

Két nagyon jó barátom is meleg, a barátságunkat semmilyen negatív módon nem befolyásolja, hogy melegek, ők ilyenek és ennyi.

A PRIDE-ot és hasonló megnyilvánulásokat viszont elítélem, mert mint írtam, magándolog, ne vigyék ki az utcára ilyen formában, mert ezzel csak provokálnak és a normálisan élő homoszexuálisok megítélését ássák alább.

20/L

2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
nekem semmi bajom a melegekkel miért lenne?nem nyomulnak annyira és ellehet velük normálisan beszélgetni (már amelyikkel)
2020. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sincs semmi bajom veluk. Sot az egyik legmeghatobb dolog amit lattam az egy meleg par volt a buszon. Kb 25 koruliek lehettek mindketten. Az egyik fiu a masik vallara hajtotta a fejet, aludt, vagy pihent, a masik meg a hajat simogatta.

Gyonyoru volt.


Noknel ugy erzem, hogy nem minden esetben oszinte a dolog, sokszor csak "lazadas", vagy mert trendi, vagy figyelemfelkeltes, vagy a kotelezo feminista hozzaallas kovetkezmenye, hogy megutaljak es lenezik a ferfiakat. Tisztelet a kivetelnek.


Az egyetlen dolog amit nem birok, amikor a torkom akarjak lenyomni a mediaban, kotelezo meleg karakterek filmekben es hasonlok.

2020. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 qkker1 ***** válasza:
83%

Engem nem zavarnak a melegek.

A PRIDE pont a homofóbia ellen van, senki nem lesz attól meleg, hogy évente egyszer megtartják!

2020. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs agyférgem.
2020. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

a homofóbia egy betegség :D azért mert egy férfi nem a nőket szereti és egy nő nem a férfiakat szereti attól mindenki ugyanúgy alszik el a nap végén. homofób szülőkkel nőttem fel és jelenleg élek és teljesen tudom,hogy már betegesen utálják a melegeket.

és 5. tudod mi a homofóbia fogalma?

2020. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!