Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Homofóbok vagytok?

Homofóbok vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint utáljátok-e a melegeket?

2020. jún. 7. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Semmi bajom nincs velük. De mellettük se vagyok hajlandó kampányolni.


Ha ismerősöm meleg és ellene irányúl a támadás akkor kiállok érte természetesen. De amúgy úgy érzem hogy ez nem az én harcom, így megpróbálok ezekből kimaradni.

2020. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmi bajom velük, mindenki ugy éli az életét ahogy akivel akarja, nem értem mért kell itélkezni ismeretlenül más emberek felett, nekem van meleg ismerösöm, kedves és nagyon segitökész ember
2020. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
85%

Én a keresztényeket bírom, mikor jönnek a meleg barátaimat szidni itt ott. Mármint.. ember.. én is keresztény vagyok. De te vagy én lennék Isten, hogy ítélkezzek akárki felett? Isten mindenkit szeret és nem ítél el, amíg nem bántasz mást. Bántottak a melegek? Nem. Sérti a morálodat amit látsz? Kapcsolj, görgess, nézz tovább. Annyi mindenben megy az ignorancia, ebben miért nem? Oh meg azt se felejtsük el hogy minden bűn ugyan olyan "súlyú" a vallás szerint tehát ha petikét lepippantja ágika az ugyan úgy szodómia, mert nem lesz belőle gyerek. Védekezel? Hoppá, abból sincs gyerek, az is szodómia. Na bumm.

Ki a frászt érdekel ki mit hova dug amíg egy halál jó emberről beszélünk.

A pride meg... Az nekem se nagyon jön be de inkább a lezárások miatt, meg azt látom itt nem azt váltja ki mint más országokban.

2020. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Sosem értettem a homofóbiát és a többi idióta katranc felfogast. Miért érdekel bárkit is hogy ki kinek teszi be és hogyan, ez heterokapcsolatban is magánügy és össz-vissz ennyi a különbség.

Abban hiszek amit szerintem mindenki kicsi kora óta hall "nem a külső számít" akármennyire is snassz ez itt is igaz. Aki ezt a nagyon egyszerű mondatot nem képes felfogni és megérteni nagyon alacsony inteligenciával rendelkezik. Az ajándékban sem a csomagolás a lényeg hanem ami a dobozban van.🤷🏼‍♀️

2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%

Nincs semmi bajom a homoszexualitással, azt se mondom hogy ne vigyék az utcára, legjobb az lenne ha mindenki úgy élhetné meg a szerelmet, úgy élhetné ki szexuális vágyait ahogy akarja, persze csak addig amíg nem árt vele másnak.

Hanem a mögöttük álló káros politikai erők, s a filmipari melegkvóta az viszont rohadtul idegesítő. Amúgy érdekelne az hogy a melegeknek tényleg jó az, hogy áruba bocsájtják őket a politikusok, a filmipar vezetői, meg azok a vállalatok amelyek velük akarják eladni magukat?

2020. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, kétféle homofób ember létezik.

Az egyik az, aki gyűlöl mindenféle azonos nemű kapcsolatot, és a meleg embereket is, mert számára ez bűn, vagy abnormális, hogy ez fajtalankodás, gusztustalanság. Az ilyen embernek szerintem hatalmas szüksége van segítségre és terápiára, mert valószínűleg belső önértékelési problémáik vannak, amit igyekszenek kivetíteni olyanokra, akik egyszerűen nem tehetnek semmit arról, hogy kihez vonzódnak.

A másik fajta az, akit csak homofóbnak neveznek, miközben esetleg semmi baja nincs a homoszexuálisokkal, ugyanolyan normális embereknek tartják őket, mint heteró társaikat, ám eközben a Pride-rendezvényeket nagy ívben elkerülik, mondván ez nem is ünnepség, hanem magamutogatás.

Úgyhogy attól tartok, habár nem tartom magam homofóbnak, az emberek nagyobb szelete mégis annak tartana és megkövezne, amiért a Pride-ot valóban nem kedvelem.

Gondoljunk csak bele, az LGBTQ+ emberek törekszenek az elfogadásra és a valós homofóbok miatt rendezvényt is tartanak, a Pride-ot, azaz büszkeségnek hívják. Ennek nevében pedig valóban teljesen abnormális öltözékekben jelennek meg, aminek az az eredménye, hogy azok az emberek, akiknek eddig semmi baja nem velük, ezután talán lesz. Számos meleg ismerősöm van, akik ezt tényleg inkább találják visszataszítónak, gőgösnek, mint valódi büszkeségnek.

Az pedig a másik, hogy mit kapnak a homofóbok? Elítélik őket, amiért ítélkeznek, de ez hova vezet? "Haha bántottál én is bántalak fujj csunya rosz homofob fogaggyá' el engemet". Ettől lesz elfogadás? Nem, csak nagyobb ellentét.

A homofóbia nem bűn, ahogy a nem-heteróság sem, hogy ne csak a homoszexuálisokról beszéljünk.

Azt kell nekünk, nem homofóboknak megérteni, hogy a homofóbok agyában valami másképp alakult, és ettől máshogy látják a "más" embereket.

Tehát senki se induljon az emberi jogok nagy védelmezője címért úgy, hogy közben bármilyen embercsoportot elítél amiatt, hogy mit szeret, vagy mit nem.

Teljes elfogadás talán persze sosem lesz, de a gyűlöletkeltés soha, senkinek nem vált végül hasznára a történelemben.

2020. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg párok -legyen szó nőkről vagy férfiakról- kifejezetten aranyosak^^
2020. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom a homofóbokat. Általában aki abban éli ki magát hogy másokat lehuzzon bántson erősen frusztrált lehet és biztosan sérült lelkileg
2020. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!