Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha valaki, olyan...

Mit tegyek, ha valaki, olyan negatív, hogy pusztán ha egy asztalnál ülünk gyomoridegem lesz és kimelegszem tőle?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt kontrollálni
2020. jún. 7. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ez alapvető nevelési probléma... mármint a tiéd. Ez azt jelenti, hogy nem vagy a magad ura, külső dolgok uralkodnak fölötted. Meg kell próbálni ezen változtatni, mert így nagyon rossz.
2020. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom ki étkezne együtt szivesen mondjuk egy csövessel.

Ez nem nevelés kerdése. Az evés az joformàn egy program (nem talàlom a megfelelö szot)es nem mindegy kivel ügy egy asztalnàl az ember.

2020. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apam volt ilyen,amig meg elt. Ne aggodj,az ilyenek koran halnak.
2020. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy jól értelmeztem volna-e a kérdést,de úgy látszik,hogy düh problémáid vannak. Ezt max kezeléssel tudod enyhíteni,elég súlyos már hogyha valakire ránézel és felidegesedsz.
2020. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!