Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam el egy haveromnak...

Hogy mondjam el egy haveromnak, hogy büdös, anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Van egy jobb haverom, egy baráti körömből sokan ismerik, és páran mondták, hogy elég büdös. Ők ezt zárt helyen tapasztalták, én csak kültéren szoktam vele találkozni és még egyáltalán nem vettem észre, de a többiek ezt mondják, és szerintem kezd elég kínos lenni neki, de ezt ő nem tudja. Hogy mondjam/mondjuk el neki, hogy büdös, anélkül, hogy megbántanánk?

2020. jún. 8. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod megoldani, hogy ne legyen kínos. Nálam mindig van dezodor, én simán odaadtam a haveromnak hogy használja ő is és poénosan megjegyeztem, hogy "úgy érzem neked is szükséged van rá". Utána nála is mindig volt.
2020. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék büdös (és nem tűnne fel) akkor örülnék hogy ha valaki elmondaná.


Nem sértődnék meg, csak szégyellném magam. De legalább tudnék változtatni.

2020. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én, és úgy érzem barátaim nagy része nem sértődnénk meg ha célozgatások helyett egyszer mikor ketten vagytok csak simán megjegyeznéd hogy "Figyelj. Nem piszkálni akarlak, de sokszor nagyon érezni rajtad az izzadtságszagot. Sokszor az ember nem érzi, de lehet hogy kezdeni szeretnél vele valamit." a lehető legtermészetesebb módon, majd folytatod a beszélgetést ahol abbahagytátok mintha semmi se történt volna.


A lényeg igazából hogy bár 4 szem közt mond, de ne csinálj belőle nagy felhajtást. Ne félrehívd és egy óráig magyarázd. Csak simán mikor jön az alkalom egy mondat erejéig beszúrod majd el van felejtve a téma. Mintha azt mondanád hogy kikötődött a cipőfűzője. Hidd el veszi a lapot és így is kínos de nem annyira.

2020. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Uhh, mégegyszer köszi mindenkinek!
2020. jún. 8. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!