Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » “Így” beszélni nőként?

“Így” beszélni nőként?

Figyelt kérdés

Nálunk soha senki nem volt modoros, “szépen beszélő” fajta. Az illem az más, ott szinte hiánytalannak érzem a neveltetésemet; de ettől függetlenül a k.rva, a b+ és társai is elég gyakran előfordulnak ha olyan társaságban beszélek, illetve pl vezetésnél is előszeretettel kommentelem az eseményeket (kezedet anyádban felejtetted, stb). Nyilván ha annak van a helye, eszembe se jut ezeket használni, de lazább hangulatban, kortársaimmal, családban előfordul.

Igazából rossz szót még konkrétan nem kaptam rá, a vezető oktatóm egyszer megjegyezte, hogy ki nem nézné egy ilyen szép fiatal hölgyből, hogy kiesik a száján egy kocsis, de ezt sem rosszalló hangsúllyal. Akárkit kérdeztem, vagy ők is egyébként ilyenek, vagy egyáltalán nem zavarja őket, mert a “nagy szám” miatt is szeretnek, de mégis sokszor hallom, hogy milyen csúnya dolog ha egy nő így beszél.

Tényleg ennyire tragikus a helyzet?

Tényleg felejtős, ha egy lány így beszél? (Pl 2-3. randin kiszalad, bár nem szoktam magam megjátszani, jobb, ha tudják mivel állnak szemben)



2020. jún. 9. 01:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki káromkodik. Adott szituban elfogadható, a gond akkor van, ha minden második szavad bazd+
2020. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Na tudtam megjelennek a primitív feministák, náluk az a menő, ha egy nőnek töke van, valószínű az van nekik is, leszbikus nyomoroncok, akik a világot a saját kis csökött életükhöz akarják formálni.

Csinálják, de csak 0.00000001% kiváncsi legfeljebb rájuk, az emberek többsége nem.

És nem, egy nő ne beszéljen rondán, ennyi.

2020. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne "előítéletes, diszkrimináló s*ggfej" az, akinek nem tetszik, hogy egy nő durván káromkodik? Az, hogy néha kicsúszik a száján egy-egy trágár szó, az oké, de ha kb. minden második szava a b+ és társai, szerintem az egyáltalán nem vonzó senkinek.
2020. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért sokat ne káromkodj! De indokolt helyzetben (mondjuk nem sikerül valami, vezetésnél), szerintem nincs vele baj. De csak azért mert baráti társaságban elnézik, az már lehet, hogy indokolatlan, és kicsit túl sok.
2020. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%

De férfiaknál is így gondolom, nem azért mert nő vagy. (Bár van akinek jól áll, de nőből például ilyen kevesebb van.)


Előző voltam

2020. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hu gyerekek, nem káromkodok (pl Isten semmilyen formában nem jelenik meg benne), 23 vagyok, én úgy gondolnám, hogy átlagos, aztán rendre összetalálkozok olyan emberekkel akiknek a seggéig szalad a szemöldöke ha meghall beszélni :D pedig szerintem eskü nem “ sok “, nem minden második szavam egy B+ de nem is törekszem minden pillanatban az irodalmi szintű társalgásra
2020. jún. 9. 10:32
 17/32 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha nem sokat beszélsz így, de a "k.rva" "b+" és "a kezedet anyádban felejtetted" szerintem káromkodás.
2020. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem gáz, ha valaki alpári módon viselkedik, ez bőven az a kategória. Nem azt mondom, előfordul, hogy kicsúszik egy b*/meg és hasonlók, de aki maga is tudja, hogy gyakorlatilag folyamatosan így beszél alapból és csak külön odafigyelve tud választékosan kommunikálni az szerintem gáz.
2020. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
Én is sokat káromkodok, akkor is, ha egyáltalán nem vagyok indulatos. Nyilván nem minden második szavam a b+, de ettől még simán el lehet könyvelni alpárinak. Személy szerint imádom, mennyire kreatív és kifejező tud lenni, azt meg pont leszarom, hogy mennyire nem nőies, nem érdekel mit szólnak hozzá mások. Egyébként tanult vagyok, rengeteget olvasok, magas beosztású szellemi munkám van, több nyelven beszélek (és káromkodok :))) tehát nem vagyok valami primitív idióta. Nem volt problémám a pártalálással, barátaim is vannak bőven, szóval nyugi, nem ezen múlik.
2020. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Káromkodni néha muszáj, lásd belerúgsz az ágy lábába. Trágárnak lenni, viszont nem muszáj, és részemről úgy gondolom, hogy b+-olni, kurvázni stb. primitív dolog. Nálam ez visszataszító nemtől függetlenül.
2020. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!